human first program

14 pažangiųjų vairavimo pagalbos sistemų

Renault Grand Kangoo
Leiskitės į kelią be rūpesčių, naudodamiesi 14 pažangiųjų vairavimo pagalbos sistemų. Šios sistemos, priklausančios programai „Pirmiausia – žmogus“, padės vairuoti maloniau ir saugiau.
taip pat įdiegta Renault Grand Kangoo
ADAS aprašas  
greičio reguliatorius su priverstinio stabdymo važiuojant nuokalne funkcija  Nustatykite didžiausią važiavimo greitį, kuris bus palaikomas net ir švelniose nuokalnėse.  
eismo juostos palaikymo sistema  Jei važiuojant didesniu nei 70 km/val. ir neparodžius posūkio automobilis bando kirsti ištisinę ar punktyrinę liniją, sistema pakoreguoja vairo padėtį ir grąžina automobilį į esamą eismo juostą.  
perspėjimo apie greičio viršijimą sistema su kelio ženklų atpažinimo funkcija  Naudodama priekinio stiklo viršuje esančią kamerą sistema informuoja apie greičio apribojimus ir įspėja juos viršijus.   
vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema  Sistema įspėja vairuotoją apie galimą dėmesio praradimą arba mieguistumo požymius.  
saugaus atstumo palaikymo sistema  Automobilio priekyje esantis jutiklis realiuoju laiku nustato saugų atstumą ir prietaisų skydelyje informuoja vairuotoją apie galimą susidūrimo pavojų.  
pagalbinė važiavimo su priekaba sistema  Sistema atpažįsta ir koreguoja vingiavimą, kuris tam tikromis aplinkybėmis atsiranda velkant priekabą.  
automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų į artimąsias šviesas funkcija  Naudodama priekinio stiklo viršuje esančią kamerą sistema realiuoju laiku analizuoja šviesos srautą ir atsižvelgdama į apšvietimo ir kelio sąlygas automatiškai reguliuoja šviesas.  
automobilio statymo pagalbos sistema EASY PARK ASSIST  Kad ir kuriuo būdu planuojate statyti automobilį (lygiagrečiai, įstrižai ar statmenai), pagalbinė automobilio statymo sistema automatiškai aptiks tinkamą stovėjimo vietą, parinks idealų transporto priemonės kelią ir perims valdymą. Jums tereikės valdyti akceleratoriaus ir stabdžių pedalus, kad manevrai būtų saugūs.  
galinio vaizdo kamera  Važiuojant atbuline eiga ekrane realiuoju laiku rodomas paveikslėlis su žymekliais, todėl manevruot tampa lengviau ir saugiau.  
pagalbinė pajudėjimo įkalnėje sistema  Kai esate ant didesnio nei 3% nuolydžio, sistema automatiškai įsijungia