Renault Kadjar


Įranga


Patogumas

Pasitikite nuotykius patogiai
Penkiavietis visureigis pasižymi išskirtiniu komfortu ir aukšta, patogia vieta prie vairo.
Renault Kadjar
Reguliuojamos sėdynės ir vidurinis porankis
Sureguliuokite sėdynės pagalvės ilgį ir važiuokite saugiai bei patogiai. Išilgai reguliuojamas salono priekyje esantis vidurinis porankis turi talpią papildomą dėtuvę.
Renault Kadjar
Daugiafunkcis vairaratis
Garso įranga, greičio reguliatorius-ribotuvas, telefonas, automobilinis kompiuteris... Spustelėkite reikiamą vairo mygtuką ir naudokitės bet kuria visureigio funkcija.
Renault Kadjar
Šildomos priekinės sėdynės
Žiemą ypač naudingos šildomos sėdynės su skirtingo standumo putų užpildu užtikrina kelionės komfortą ir stabilumą.
Įranga

... mėgaukitės praktišku salonu su foniniu apšvietimu...

Erdvus salonas, gerai apgalvoti jo elementai ir talpios dėtuvės... Padarėme viską, kad gyvenimas būtų kuo paprastesnis.

Renault Kadjar
Talpi bagažinė
Patogiai gabenkitės viską, ko gali prireikti.
Renault Kadjar
Nulenkiama užpakalinė sėdynė
Vienu judesiu nulenkite užpakalinę sėdynę, ir galėsite vežtis iki 2,5 m ilgio daiktus.
Renault Kadjar
Panoraminis įstiklintas stogas
Visavertiškai džiaukitės aplinka ir pripildykite saloną šviesos – tam automobilyje įrengtas 1,4 m² ploto įstiklintas stogas.
Renault Kadjar
Dėtuvės ir 12 V lizdas
Junkite multimedijos įrenginius į USB, JACK ir 12 V lizdus. Taip pat laikykite daiktus visame salone esančiose patogiose dėtuvėse (bendra jų talpa – iki 31 l).
Technologijos ir Renault CONNECT

... kelionėje jauskitės kitaip...

Dabar keliauti taip lengva – tereikia naudotis vairavimo pagalbos sistemomis, pavyzdžiui, važiavimo greičio reguliavimo, automobilio statymo ar automatinio artimųjų šviesų perjungimo funkcijomis.

Renault Kadjar
Automobilio statymo pagalbos įranga EASY PARK ASSIST
Dar niekuomet nebuvo taip paprasta statyti automobilį lygiagrečiai! Įranga išmatuoja laisvą vietą ir pati pastato automobilį. Leiskite jai valdyti automobilį ir pastatykite jį lengvai. Be to, su savo atbulinės eigos vaizdo kamera ir priekiniais, užpakaliniais ir šoniniais atstumo jutikliais, automobilis Renault Kadjar įspės apie galimas kliūtis, todėl būsite saugūs visais 360 °.
Renault Kadjar
Greičio reguliatorius-ribotuvas ir kelio ženklų atpažinimo sistema
Ši funkcija leidžia reguliuoti automobilio greitį pagal vaizdo kameros perduodamą kelio ženklų ir greičio apribojimų informaciją. Sistema įspėja apie viršytą leidžiamą greitį prietaisų skydelyje.
Renault Kadjar
Automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų iš artimąsias šviesas funkcija (AHL)
Siekiant dar geresnio matomumo, Kadjar sumontuoti rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija, taip pat žibintai FULL LED PUREVISION su automatinio perjungimo iš tolimųjų iš artimąsias šviesas funkcija (AHL).
Daugiau informacijos

Paslaugos internetu. Renault CONNECT siūlo įvairius sprendimus, kurie padės sutaupyti laiko. Skambinkite telefonu, klausykitės mėgstamos muzikos, naudokitės balso įranga, užduokite klausimus... ir dar daug kitko!

Renault Kadjar
R-LINK 2
Intuityvus, ergonomiškas, nemažas – net 7 colių įstrižainės ekranas labai patogus. Grafinė sąsaja veikia kaip planšetinis kompiuteris: pirštu galima nuvilkti piktogramas į norimą vietą, versti puslapius ir didinti ar mažinti vaizdą.
Renault Kadjar
R-LINK 2 su Android Auto™ ir Apple Carplay™
Android Auto™ ir Apple Carplay™ padės rasti maršrutą, padiktuoti arba išklausyti SMS, skambinti arba paklausyti muzikos iš savo telefono – dabar visa tai be galo paprasta!
Saugumas

... reali pagalba kasdien.

Renault Kadjar turi daugybę veiksmingų vairavimo pagalbos sistemų, padedančių keliauti dar saugiau ir maloniau.

Renault Kadjar
Nematomos zonos stebėjimo sistema
Įjungus posūkio rodiklį sistema aptinka nematomoje zonoje esantį automobilį. Apie pavojų įspėja ant automobilio šoninių veidrodėlių įtaisyti indikatoriai.
Renault Kadjar
Iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija (LDW)
Automobiliui važiuojant didesniu nei 70 km/val. greičiu, sistema įspėja vairuotoją, jei jis neįjungęs posūkio rodiklio kerta ištisinę ar punktyrinę kelio žymėjimo liniją. Ši funkcija padeda važiuoti saugiau ir įspėja vairuotoją apie pavojų nuvažiuoti nuo kelio.
Renault Kadjar
Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
Aptikusi pavojų susidurti su priekyje važiuojančia transporto priemonė, įranga įspėja apie tai vairuotoją. Jei vairuotojas nereaguoja ar reaguoja pernelyg lėtai, sistema padeda stabdyti, kad būtų galima išvengti susidūrimo.
Renault Kadjar
Pasyviosios ir aktyviosios saugos priemonės
Mūsų saugumo ekspertai numatė viską: 6 saugos oro pagalvės, galvos atramos, saugančios smūgio atveju, saugos diržai su įtempikliais ir įtempimo ribotuvais. Rūpinantis vaikų saugumu, automobilyje Renault Kadjar įtaisyti du tvirtinimo elementai ISOFIX.
Atraskite panašius modelius
Similar models
Koleos
Similar models
Captur