KADJAR

prabangus visureigis
Renault KADJARdizainas

Pabėgimas nuo kasdienybės su stiliaus pojūčiu...Įspūdžių galia
Sukurtas Kadjar modelis išsiskiria originaliu išorės dizainu, aukšta kokybe ir didžiuliu patogumu. 

Šviesadiodžiai priekiniai ir užpakaliniai žibintai, ryklio peleko formos antena, modernizuotos radiatoriaus grotelės, masyvūs buferiai ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai tikrai traukia akį. 

Aukštos kokybės detalės ir salono apdailos medžiagų elementai visureigiui suteikia elegancijos. Kadjar įrengtas ergonomiškas centrinis valdymo pultas su integruotu net 7 colių įstrižainės jutikliniu ekranu.

Prie vairo

... arba gal kelionė kur nors toliau nuo nutrintų kelių...


Kiekviena diena gali pavirsti nepamirštama kelione.
Nauji varikliai, integruota pavaros sistema ir viliojantis dizainas... Kadjar išlaiko idealią pusiausvyrą tarp našumo, efektyvumo ir kasdienio važiavimo.

Dėl aukštesnės prošvaisos ir trijų valdymo režimų (4x4, 4x2 ir 4x2 su sistema EXTENDED GRIP) su Renault Kadjar smagu leistis į kelionę atrasti naujų horizontų.

Režimas ECO padės sumažinti visureigio degalų sąnaudas.

Įranga

... nepamirštant apie patogumą...Mėgaukitės kelione
Reguliuojamo aukščio sėdynės su reguliuojama juosmens atrama ir reguliuojamo ilgio sėdėjimo pagalve, USB lizdai, oro kondicionavimo angos priekyje ir gale, sulankstoma užpakalinė sėdynė ir praktiškos dėtuvės...

Dėl gerai apgalvoto, patogaus salono dizaino Naujasis Kadjar prisitaiko prie bet kokio gyvenimo būdo.

Visureigyje Kadjar taip pat veikia naujausios technologijos: garso sistema BOSE® SOUND SYSTEM, automobilio statymo pagalbos įranga EASY PARK ASSIST ir multimedijos sistema R-LINK 2. Nereikėtų pamiršti ir paslaugos Renault CONNECT, leidžiančios prie automobilio prijungti telefoną, kad gyvenimas būtų dar paprastesnis.

Saugumas ir patikimumas

... ir viską valdote jūs.


Vairuokite saugiai
Kadjar įdiegtos pačios naujausios saugumo sistemos, pavyzdžiui, aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS), perspėjanti apie galimą susidūrimo pavojų.

Kalbant apie pasyviosios saugos priemones, visureigyje labai atidžiai pasirūpinta visų keleivių ir pėsčiųjų saugumu.

Vertindamas jutiklių ir kamerų teikiamą informaciją Naujasis Kadjar padės bet kokiomis aplinkybėmis – ar ilgai važiuosite automagistrale, ar atsargiai manevruosite statydami automobilį.

Atraskite panašius modelius
Similar models
Koleos
Similar models
Captur