Renault Kangoo E-Tech electric

Įranga

Kviečiame į Renault Kangoo E-Tech electric pasaulį

Mėgaukitės visais Renault Kangoo E-Tech electric privalumais ir važinėkite elektromobiliu. Daugiafunkcis furgonas, kurio naudingasis tūris 4,6 m3 ir pajėgumas 650 kg.

Universalumas ir dėtuvės

Renault Kangoo E-Tech electric

Lankstoma keleivio sėdynė

Norėdami padidinti krovinių skyriaus plotą, galite sulankstyti keleivio sėdynę ir pasukti grotuotą pertvarą. Taip Kangoo E-Tech electric krovinių skyriaus ilgis pasiektų 2,5 m, o Kangoo E-Tech electric MAXI – 2,89 m.
Renault Kangoo E-Tech electric

Stumdomos šoninės durys

Stumdomos durys dešinėje pusėje padės lengvai pasiekti Kangoo E-Tech electric krovinių skyrių, patogiai pakrauti ir iškrauti prekes. O jei norite dar daugiau patogumo, rinkitės dvejas stumdomas duris.
Renault Kangoo E-Tech electric

Stogo anga stumdomu dangčiu

Plati stogo anga, kurios matmenys 47 cm ir 1 m, leis vežti didelių gabaritų daiktus, pastatytus vertikaliai – taip padidės transporto priemonės krovinių erdvė.
Salono dėtuvės
Prietaisų skydelyje įrengta A4 dydžio nešiojamojo kompiuterio dėtuvė, taip pat yra vietos smulkesniems daiktams. Nešiojamąjį kompiuterį galima laikyti plačioje 15 l talpos dėtuvėje salono priekyje. Iškart virš priekinio stiklo, po kabinos lubomis, įrengta plati ir gili lentyna – ideali dėtuvė įvairiems daiktams. O į dėtuvę po viduriniu porankiu tilps 1,5 l vandens butelis.

Komfortas

Renault Kangoo E-Tech electric

Greičio reguliatorius-ribotuvas

Važiuojate toli? Palengvinkite kelionę ir pasirinkite fiksuotą greitį arba nustatykite greičio ribą.
Renault Kangoo E-Tech electric

Galinio vaizdo kamera

Viską, kas vyksta už automobilio, aiškiai matysite salono galinio vaizdo veidrodėlyje arba navigacijos ekrane.
Renault Kangoo E-Tech electric

Atbulinės eigos jutiklis

Atbulinės eigos jutiklis fiksuoja galimas kliūtis ir perspėja apie jas trumpų signalų serija. Signalų dažnis didėja artėjant prie kliūties.
Renault Kangoo E-Tech electric

Automatinė pavarų dėžė

Jūsų patogumui Kangoo E-Tech electric įrengta automatinė pavarų dėžė. Kelionė dar niekada nebuvo tokia rami.
Renault Kangoo E-Tech electric

Apšvietimo ir lietaus jutikliai

Išmanieji Kangoo E-Tech electric jutikliai valdo žibintų įsijungimą ir automatiškai įjungia valytuvus.
Renault Kangoo E-Tech electric

Lentyna po salono lubomis

Plati ir gili praktiška lentyna po salono lubomis labai praverčia kasdieniame darbe.

Saugumas

Renault Kangoo E-Tech electric

Vairuotojo ir keleivių apsauga

Priekinės ir užpakalinės oro pagalvės, priekiniai saugos diržai su temptuvais ir įtempimo ribotuvais, nuo slydimo po diržu apsauganti sistema stacionariose priekinėse sėdynėse... Kangoo E-Tech electric įrengtos pačios šiuolaikiškiausios ir geriausios rinkoje saugumo sistemos.
Renault Kangoo E-Tech electric

Elektroninė stabilumo sistema ESC

Naujos kartos elektroninė stabilumo sistema įdiegiama serijiniuose Kangoo E-Tech electric variantuose. Šioje sistemoje suderintos 3 technologijos: traukos kontrolės sistema (ASR), nepakankamo pasukamumo kontrolės sistema ir pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema.
Renault Kangoo E-Tech electric

Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema

Kangoo E-Tech electric serijiniuose variantuose įdiegta pajudėjimo įkalėje pagalbos sistema užtikrina saugų eismą net ir stačioje įkalnėje.

Multimedija

Renault Kangoo E-Tech electric

Suderinamumas su telefonu

Su R-LINK EVOLUTION naudotis telefonu tapo itin paprasta ir saugu! Sustoję galėsite paskambinti kuriam nors adresatui, susiradę jį adresatų sąraše, kurį matysite jutikliniame ekrane. O važiuodami greitkeliu galėsite naudoti skambinimo balsu funkciją. Paskambinkite norimam adresatui tiesiog pasakę jo vardą.
Renault Kangoo E-Tech electric

Navigacija

Atraskite internetinę navigaciją „TomTom“ ir daugybę jos tiesiogiai teikiamų paslaugų, pavyzdžiui, „TomTom Traffic“. Faktinė transporto eismo informacija atnaujinama realiuoju laiku. Naudodamiesi funkcija Z.E. TRIP, pasiekiama per R-LINK EVOLUTION, matysite pakeliui arba šalia galutinio kelionės tikslo esančias įkrovimo stoteles. Realiuoju laiku netgi sužinosite, ar jos neužimtos.
Renault Kangoo E-Tech electric

Z.E. internetinės paslaugos

Naudodamiesi R-LINK EVOLUTION ir MY Z.E. CONNECT galėsite nemokamai peržiūrėti informaciją, susijusią su Kangoo E-Tech electric įkrova. Naudodamiesi MY Z.E. INTER@CTIVE įkrovimą galėsite užprogramuoti ir įjungti nuotoliniu būdu. Tai geras sprendimas, padedantis taupyti pinigus ir įkrauti akumuliatorių tam tikru laiku. Naudodamiesi funkcija Z.E. PASS turėsite prieigą prie kai kurių įkrovimo stotelių ir už energiją galėsite sumokėti viena kortele arba per specialią išmaniesiems telefonams skirtą programą.
Renault Kangoo E-Tech electric

„Bluetooth“ stereosistema, USB ir valdymas balsu

Klausykite muzikos iš išmaniojo telefono ir skambinkite naudodami valdymą balsu. Prie visų Kangoo E-Tech electric linijos stereosistemų per USB jungtį arba per „Bluetooth®“ galima prijungti mobilųjį telefoną.

Daugiau apie Renault Kangoo E-Tech electric

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.