Kangoo E-Tech electric

100 % ELEKTRINIS
Realus nuvažiuojamas atstumas 200 km!

Renault KANGOO Z.E.

nesenstantis dizainas

Renault Kangoo E-Tech electric kaskart įaudrina vaizduotę

Renault Kangoo E-Tech electric – automobilis profesionalams, prisitaikantis prie individualių poreikių. Renault Kangoo E-Tech electric nepaliks abejingų.

ATRASKITE JO DIZAINĄ


Renault Kangoo E-Tech electric

4 priežastis pasirinkti Renault Kangoo E-Tech electric


Kangoo E-Tech electric – pirmas elektrinis krovininis furgonas, realiomis eksploatacijos sąlygomis galintis nuvažiuoti iki 200 km.  
Renault Kangoo E-Tech electric

PAPRASTAS ĮKROVIMAS

Renault Kangoo E-Tech electric

JOKIO TRIUKŠMO

Renault Kangoo E-Tech electric

JOKIŲ IŠLAKŲ

Renault Kangoo E-Tech electric

100 % FURGONAS, KURIO NAUDINGASIS TŪRIS IKI 4,6 М3


Renault Kangoo E-Tech electric

100 % elektrinis furgonas

Nuvažiuojamas atstumas, paprastas įkrovimas, akumuliatorius, specialios paslaugos – praskaidrinkite kasdienybę su Renault Kangoo E-Tech electric
Pasinaudokite visais elektrinio automobilio privalumais: aplinkos tausojimas, mažesnės energijos sąnaudos, jokio triukšmo salone... Renault Kangoo E-Tech electric – ir smagu, ir naudinga.
Renault Kangoo E-Tech electric

Nuvažiuojamas atstumas 200 km

Kaip automobiliuose su vidaus degimo varikliu, taip ir elektromobiliuose energijos sąnaudos priklauso nuo daugybės veiksnių.
Renault Kangoo E-Tech electric

Įkrovimas

Laikas įkrauti Renault Kangoo E-Tech electric? Palengvinsime šį procesą pateikdami įvairių įkrovimo sprendimų. Pasinaudokite galimybe per valandą atkurti energijos kiekį, reikalingą 35 km atstumui nuvažiuoti. Pavyzdžiui, kol pietaujate.
Renault Kangoo E-Tech electric

Kiekvienas ras sau tinkamą įkrovimo sprendimą

Su Renault Kangoo E-Tech electric visada galėsite įvažiuoti į žemos emisijos zonas mieste.

Atraskite Renault Kangoo E-Tech electric MAXI COMBI


Naudokitės iki 1,4 m3 talpos krovinių skyriumi net ir veždami 5 keleivius. Penkių vietų Kangoo E-Tech electric variantas – tai daugiau nei paprastas furgonas prekėms pristatyti.

Daugiau apie Renault Kangoo E-Tech electric

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.