Renault Kangoo E-Tech electric

Nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas

Akumuliatorius Z.E. 33

Su akumuliatoriumi Z.E. 33 realiomis eksploatacijos sąlygomis Renault Kangoo E-Tech electric vienu įkrovimu nuvažiuoja 200 km.

Faktinis nuvažiuojamas atstumas priklausys nuo daugelio veiksnių.
Renault - Kangoo E-Tech electric speed

Greitis

Kuo didesnis važiavimo greitis, tuo daugiau energijos reikia jam palaikyti.
Renault Kangoo E-Tech electric driving style

Vairavimo stilius

Norėdami padidinti nuvažiuojamą atstumą, naudokite Z.E. technologijas, pavyzdžiui, energijos rekuperaciją stabdant.
Renault Kangoo E-Tech electric topography

Vežamas krovinys

Automobilio apkrova irgi turi įtakos nuvažiuojamam atstumui. Turint tai omenyje, Renault Kangoo E-Tech electric – idealus siuntų pristatymo galutiniam gavėjui pagalbininkas.
Renault Kangoo E-Tech electric weather conditions

Klimato sąlygos

Su akumuliatoriumi Z.E. vidutinis nuvažiuojamas atstumas vasarą bus apie 300 km, žiemą – 200 km.

Paprastas akumuliatoriaus įkrovimas

Įkraukite Renault Kangoo E-Tech electric įmonės automobilių stovėjimo aikštelėje, viešojoje įkrovimo stotelėje arba namų sąlygomis, iš paprasto elektros lizdo.

ĮKROVIMO LIZDAS

ĮKROVIMO LIZDAS

Atidarykite lizdą, esantį po logotipu ant radiatoriaus grotelių, ir įkraukite Kangoo E-Tech electric Ryte vėl galėsite leistis į kelią su iki galo įkrautu akumuliatoriumi. Naudodami įkrovimo stotelę WALLBOX ir naują 7 kW įkrovimo įrangą vos per 6 valandas akumuliatorių įkrausite tiek, kad galėtumėte nuvažiuoti 200 km.

FLEXI CHARGER

FLEXI CHARGER

Įkraukite Kangoo E-Tech electric per 7–10 valandų naudodami kabelį, skirtą didelės galios lizdui. Automobilį taip pat galėsite įkrauti naudodami lizdą „Green'up™“. Netoliese nėra įkrovimo stotelių? Tada įjunkite kabelį į įprastą 220 V elektros lizdą. Kraunant tokiomis sąlygomis energijos 25 km atstumui užteks po 3 valandų krovimo, o iki galo akumuliatorių įkrausite per 10–12 valandų.

WALLBOX

WALLBOX

Įkraukite Renault Kangoo E-Tech electric per 6–9 valandas (tai priklauso nuo stotelės galios) naudodami įkrovimo įrangą WALLBOX. Su vienfaziu 7 kW galios įkrovikliu WALLBOX automobilį įkrausite itin greitai. Akumuliatorius iki galo įsikraus per 6 valandas.

ĮKROVIKLIS „GREEN'UP ACCESS“

ĮKROVIKLIS „GREEN'UP ACCESS“

Su papildomu kabeliu, skirtu didesnės galios lizdui „Green'up™ Access“, elektromobilį Renault Kangoo E-Tech electric įkrausite per 12 valandų.

VIEŠOJI ĮKROVIMO STOTELĖ

VIEŠOJI ĮKROVIMO STOTELĖ

Greitkelyje, viešojoje įkrovimo stotelėje.
Viešojoje įkrovimo stotelėje, specialiose stovėjimo aikštelėse ar šalia prekybos centrų Renault Kangoo E-Tech electric įkrovą atstatysite per 6 valandas (tai priklauso nuo stotelės galios). Arba per valandą akumuliatorių įkrausite tiek, kad nuvažiuotumėte 35 km.  

Technologijos, padidinančios nuvažiuojamą atstumą


1)Energijos rekuperacija stabdant: akumuliatorius įkraunamas jums nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo arba spaudžiant stabdžių pedalą.  
2) Šilumos siurblys: klimato kontrolės įrenginys, galintis ir šildyti, ir vėsinti saloną. Šilumos siurblys veikia kaip atvirkštinis kondicionierius, nemažindamas elektromobilio nuvažiuojamo atstumo.
3) Ekonomiškos padangos: dėl mažesnio pasipriešinimo sukimuisi jos prisideda prie didesnio nuvažiuojamo atstumo. Dėl to nenukenčia nei sukibimas su kelio danga, nei stabdymo veiksmingumas.
4) Ekonometras: įrengtas prietaisų skydelyje informuoja vairuotoją apie energijos sąnaudas ir rekuperaciją.  
5) Režimas ECO: įjungus šį režimą sumažinama variklio galia, todėl padidėja nuvažiuojamas atstumas.
6) Išankstinis temperatūros reguliavimas: užprogramuokite šildytuvą arba kondicionierių, kad veiktų, kai akumuliatorius įkraunamas. Tada salono nebereikės sušildyti arba atvėsinti naudojant akumuliatoriaus įkrovą.
7) Naujas 7 KW transformatorius: per 1 valandą krovimo iš 32 A ir 7 kW maitinimo šaltinio nuvažiuojamas atstumas padidės 35 km (šiltuoju laiku).  

Daugiau apie Renault Kangoo E-Tech electric

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.