Megane GrandCoupé

sėkmę užtikrinančios technologijos
Renault MEGANE GrandCoupé
dizainas Viliojantis ir rafinuoto stiliaus GRANDCOUPÉ
Sportiškas siluetas, atnaujinta priekinė kėbulo dalis su chromuotomis radiatoriaus grotelėmis, nauja C raidės formos žibintų linija, 16, 17 arba 18 colių ratlankiai, taip pat elegantiškas ir kupinas technologijų salonas... Megane GRANDCOUPÉ tikrai pavergs jūsų širdį.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

įranga

Pažangios technologijos

Renault Megane GrandCoupé
Multimedijos sistema EASY LINK
Pasiruošę patirti nepamirštamą malonumą vairuoti technologiškai pažangų automobilį? Multimedijos sistema EASY LINK, suderinama su „Android Auto™” ir „Apple CarPlay™”, užtikrina greitą prieigą prie visų internetinių programų ir paslaugų 9,3 colių įstrižainės centriniame Megane GRANDCOUPÉ ekrane.
Renault Megane GrandCoupé
MULTI-SENSE
Variklio garsas ir reakcija, vairavimas, vairuotojo ekrano konfigūravimas, galimybė pasirinkti vieną iš 8 foninio apšvietimo ir iš 4 važiavimo režimų (MYSENSE, ECO, COMFORT arba SPORT) – viskas, ko reikia, kad automobilį galėtumėte pritaikyti prie savo nuotaikos ir pageidavimų.
Renault Megane GrandCoupé
Vairavimo pagalbos sistemos Renault EASY DRIVE
Aktyvusis greičio reguliatorius STOP & GO, pagalbinė automobilio statymo sistema, eismo juostos kontrolės sistema, aktyvioji avarinio stabdymo pagalbos sistema (AEBS) su pėsčiųjų aptikimo funkcija, vairuotojo nuovargio kontrolės sistema, HEAD-UP ekranas, kortelė-raktas HANDS FREE... Naujausiomis technologijomis pagrįstos vairavimo pagalbos sistemos padidina saugumą ir palengvina vairavimą.

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane
Megane
Similar models
Megane Grandtour