Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid
kaina nuo 35 030 €

Price is for Life version

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Elegantiškas modulinis universalas – dabar jau ir hibridinis, su galimybe įkrauti

Jau galima įsigyti ir hibridinį naujojo Megane Grandtour variantą!
Naujasis Megane Grandtour su nauju varikliu E-Tech plug-in hybrid suderina tai, kas geriausia dviejuose skirtinguose pasauliuose, ir užtikrina išskirtinį malonumą vairuoti. Darbo dienomis kasdien įkraudami automobilį naudokite elektrinį režimą, o savaitgaliais perjunkite į hibridinį, kad nereikėtų jaudintis dėl likusio nuvažiuojamo atstumo. Elektromobilio privalumai ir hibridinio automobilio universalumas!
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

įranga

Be hibridinės pavaros, išsaugoti visi naujojo Megane Grandtour privalumai!

Išraiškingos formos, komfortiškas salonas, modulinis krovinių skyrius – naujajame Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid visi Megane Grandtour privalumai suderinti su hibridinio automobilio privalumais.
MULTI-SENSE
Reguliuokite nustatymus – nuo salono apšvietimo iki variklio veikimo garso. Pasirinkite vieną iš trijų važiavimo režimų (PURE, MYSENSE arba SPORT). Susikurkite tokią universalo atmosferą, kokios pageidaujate. Įjungę režimą PURE galėsite važiuoti naudodami 100 % elektrinę pavarą iki 135 km/val. greičiu. Pasirinkite režimą MYSENSE ar SPORT arba tiesiog pasinaudokite funkcija E-SAVE, kad išlaikytumėte minimalią 40 % įkrovą.
Aukštųjų technologijų pultas
Raskite žemėlapyje įkrovimo stotelę ir užprogramuokite akumuliatoriaus įkrovimą 9,3'' jutikliniame ekrane EASY LINK. Individualizuotame 10,2'' vairuotojo ekrane valdykite akumuliatoriaus įkrovą, naudokitės naujoviškomis vairavimo pagalbos sistemomis ir peržiūrėkite navigacijos informaciją.

varikliai

Megane GRANDTOUR E-Tech plug-in hybrid – įkraunamas hibridinis automobilis

Remdamiesi turtinga automobilių sporto srities ir elektromobilių Renault E-Tech projektavimo patirtimi mūsų inžinieriai siūlo hibridinius automobilius, pritaikytus prie jūsų poreikių.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Universali transporto priemonė
Važinėkite naujuoju Megane GRANDTOUR E-Tech plug-in hybrid kasdien, negalvodami apie degalų sąnaudas, naudodami elektros energijos įkrovą, kurios mieste užtenka iki 65 km(1) atstumui įveikti. Atostogos? Mėgaukitės laisve – naudokite ir hibridinę, ir elektrinę pavarą, nesirūpindami apie likusį įveikiamą atstumą (iki 50 km(2) elektriniu režimu, kai važiuojama ir mieste ir užmiestyje).
Renault Megane Grandtour E-Tech
Nepakartojamas vairavimo įspūdis
Sklandus ir tylus vairavimas, greita reakcija ir puiki akceleracija... Naujajame Megane GRANDTOUR E-Tech plug-in hybrid naujoviška daugiarežimė transmisija suderinta su 1,6 litro naujos kartos 160 AG varikliu, todėl pajusite išskirtinį malonumą vairuoti.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Optimizuotos degalų sąnaudos
Kadangi transporto priemonėje naudojamas įkraunamas hibridinis variklis E-Tech, važiuoti visada pradedama tik elektriniu režimu. Dėl to sumažėja degalų sąnaudos ir išmetamo CO2 kiekis tiek važiuojant nedidelius atstumus, tiek išsiruošus į tolimą kelionę (iki 70 %(2)). Norėdami, kad vyktų dar spartesnė energijos rekuperacija, pasirinkite B transmisijos režimą.
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure): Naujasis protokolas leidžia palyginti rezultatus sąlygomis, kurios daug panašesnės į realias sąlygas nei atliekat bandymus pagal NEDC protokolą.
(1) važiuojant mieste pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo)
(2) važiuojant mieste ir užmiestyje pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo)
Atraskite panašius modelius