Megane R.S. Ultime

Megane Ultime
ypatingoji ribotojo leidimo serija – tik 1976 automobilių
F1® dizainu ir technologijomis pagrįstas RENAULT MEGANE R.S. ULTIME – ištobulintas legendinio modelio variantas. Tai įkūnyta RENAULT SPORT istorija, prasidėjusi 1976 metais. Šis modelis atiduoda pagarbą istorijai, todėl išleidžiamas ribotas automobilių kiekis – tik 1976 vienetų. Reikšmingas, išskirtinis modelis, kuris nusipelno didelio dėmesio.
ribotojo leidimo serija 1967
vienetų
variklis 300 AG
nuo 0 iki 100 km/val. per 5,7 sek.

išskirtinis dizainas

Agresīvas līnijas, paplatinātas riteņu arkas, F1 priekšējā spārna iedvesmots bufera elements un īpašas detaļas melnā krāsā izceļ Mégane R.S. Ultimate, padarot to absolūti unikālu. Ļaujiet, lai jūs apbur automobiļa īpaši sportiskais dizains.
peržiūrėkite galeriją

našumas

VARIKLIS

VARIKLIS

300 AG(!) 1,8 litro variklis su tiesioginio degalų įpurškimo sistema, sukurtas naudojant iš F1 pasiskolintą technologiją, kartu su automatine EDC pavarų dėže ir dviguba sankaba užtikrina 420 Nm* sukimo momentą, dar greitesnę reakciją į akceleratoriaus pedalo paspaudimą ir didesnį dinamiškumą posūkiuose.
SUKIBIMAS SU KELIO DANGA

SUKIBIMAS SU KELIO DANGA

TORSEN® tarpašinis riboto slydimo diferencialas, dvigubi priekiniai stabdžių diskai, BREMBO® stabdžių apkaba, BRIDGESTONE® S007 padangos ir 4 ratų vairavimo sistema 4Control užtikrina geresnį sukibimą su kelio danga ir geresnį jėgos perdavimą kelyje.
R.S. MONITOR

R.S. MONITOR

Tam, kad galėtumėte geriau valdyti sportinį vairavimą, RENAULT SPORT komandos sukurta sistema R.S. MONITOR realiu laiku rodo daugybę variklio, važiuoklės ir veikimo parametrų 9,3 colio jutikliniame ekrane.
PRIEDAI
apsauginė danga
Ypatinga specialiai sukurta danga apsaugo MEGANE R.S. ULTIME kėbulą nuo įbrėžimų ir purvo.

instinktyvus valdymas

Stebėkite ir optimizuokite automobilio našumą realiuoju laiku stebėdami sistemos R.S. MONITOR rodmenis 9,3 colio jutikliniame ekrane, mėgaukitės BOSE® garsu, naudokitės išmaniojo telefono ekrano belaidžio dubliavimo galimybėmis ir į sistema EASY LINK integruotą navigacija. Už vairo esantys 10 colių skaitmeniniai indikatoriai ir HEAD-UP ekranas palengvina vairavimą ir leidžia neatitraukti akių nuo kelio.
HEAD-UP EKRANAS

HEAD-UP EKRANAS

HEAD-UP ekranas padeda sutelkti dėmesį į kelią.
BOSE® GARSAS

BOSE® GARSAS

Lyg krištolas tyras aukštųjų dažnių skambesys, galingi ir turtingi žemieji dažniai – niekas nesuabejos BOSE® garso kokybe.
SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Visi svarbiausi sklandaus sportiško važiavimo duomenys – tiesiai priešais jus.
SISTEMA EASY LINK

SISTEMA EASY LINK

Integruota navigacijos sistema, išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija, BOSE® garsas ir 9,3 colio ekranas – jūsų laukia geriausia multimedijos sistema EASY LINK.
R.S. MONITOR

R.S. MONITOR

R.S. MONITOR – tai technologija, pasiskolinta iš RENAULT SPORT. Ši sistema padės valdyti sportinio važiavimo parametrus.
7 PAŽANGIOS VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS
Atsižvelgiant į sportinių automobilių klientų poreikius automobilyje RENAULT MEGANE R.S. ULTIME įdiegtos pažangios vairavimo pagalbos sistemos, kurias bet kada galima išjungti.
Megane R.S. Ultime
aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)
Veikia važiuojant 0–160 km/val. greičiu. Reguliuoja greitį ir palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančių automobilių.
Megane R.S. Ultime
automobilio statymo pagalbos sistema
Automobilio priekyje, gale ir šonuose įmontuoti jutikliai įspėja apie pavojų ir padeda išvengti susidūrimo su kliūtimis manevruojant mažu greičiu.
Megane R.S. Ultime
aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
Įspėdama apie susidūrimo pavojų maksimaliai padidina saugumo lygį. Sistema aptinka pėsčiuosius ir aktyvuoja stabdžius, jei vairuotojas laiku nesureaguoja arba sureaguoja netinkamai.
vairavimas
  • aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)
  • perspėjimo apie greičio viršijimą sistema su kelio ženklų atpažinimo funkcija (TSR / SPS)
automobilio statymas
  • automobilio statymo pagalbos sistema
  • galinio vaizdo kamera
saugumas
  • aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija (AEBS)
  • ssaugaus atstumo palaikymo sistema (DW)
  • įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema (LDW)
Daugiau apie naująjį Renault Megane R.S. Ultime