Megane GrandCoupé

Varikliai

Varikliai ir jų parametrai

Dyzeliniai

DYZELINIAI
DegalaiPavarų dėžė
Blue dCi 115 EDC dyzelinas automatinė EDC
Blue dCi 115dyzelinas rankinė

Benzininiai

BENZININIAI
DegalaiPavarų dėžė
TCe 140 FAPbenzinasrankinė
TCe 140 EDCbenzinasautomatinė EDC

Išsamiau apie variklius

Benzininiai

TCe 115

Universalus
1,3 litro 115 AG variklis puikia suderina komfortą ir dinamiką. Jis pateisins visus lūkesčius ir bus puikus kasdienis pagalbininkas.

TCe 140 / TCe 140 EDC

Optimalus
240 Nm sukimo momentas ir 140 AG 1,3 l variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu, taip pat mechaninė arba automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba ir 7 pavaromis užtikrina natūralesnę ir dinamišką akceleraciją, o tai tikrai padidina malonumą vairuoti.

Dyzeliniai

Blue dCi 115 / Blue dCi 115 EDC

Efektyvus
Šis variklis su mechanine arba automatine pavarų dėže su dviguba sankaba ir 7 pavaromis suderina galią ir universalumą, taip pat užtikrina mažesnes degalų sąnaudas. Puikus draugas ilgose kelionėse!  

Daugiau apie Megane GRANDCOUPÉ

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Talisman