Naujasis MEGANE GrandCoupé

sėkmę užtikrinančios technologijos

Renault MEGANE GrandCoupé
nuo 18 344 €

dizainas

Viliojantis ir rafinuoto stiliaus GRANDCOUPÉ

Sportiškas siluetas, atnaujinta priekinė kėbulo dalis su chromuotomis radiatoriaus grotelėmis, nauja C raidės formos žibintų linija, 16, 17 arba 18 colių ratlankiai, taip pat elegantiškas ir kupinas technologijų salonas... Megane GRANDCOUPÉ tikrai pavergs jūsų širdį.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Pažangios technologijos

Renault Megane GrandCoupé

Multimedijos sistema EASY LINK

Pasiruošę patirti nepamirštamą malonumą vairuoti technologiškai pažangų automobilį? Multimedijos sistema EASY LINK, suderinama su „Android Auto™” ir „Apple CarPlay™”, užtikrina greitą prieigą prie visų internetinių programų ir paslaugų 9,3 colių įstrižainės centriniame naujojo Megane GRANDCOUPÉ ekrane.
Renault Megane GrandCoupé

MULTI-SENSE

Variklio garsas ir reakcija, vairavimas, vairuotojo ekrano konfigūravimas, galimybė pasirinkti vieną iš 8 foninio apšvietimo ir iš 4 važiavimo režimų (MYSENSE, ECO, COMFORT arba SPORT) – viskas, ko reikia, kad automobilį galėtumėte pritaikyti prie savo nuotaikos ir pageidavimų.
Renault Megane GrandCoupé

Vairavimo pagalbos sistemos Renault EASY DRIVE

Aktyvusis greičio reguliatorius STOP & GO, pagalbinė automobilio statymo sistema, eismo juostos kontrolės sistema, aktyvioji avarinio stabdymo pagalbos sistema (AEBS) su pėsčiųjų aptikimo funkcija, vairuotojo nuovargio kontrolės sistema, HEAD-UP ekranas, kortelė-raktas HANDS FREE... Naujausiomis technologijomis pagrįstos vairavimo pagalbos sistemos padidina saugumą ir palengvina vairavimą.

variantai

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo Megane GRANDCOUPÉ variantą

Daugiau apie Megane GRANDCOUPÉ

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Talisman