Megane R.S.

Dizainas, primenantis apie didelį našumą

SALONO DIZAINAS

Išskirtinis sportinis salonas

Ypatinga apdaila R.S., aukštos kokybės medžiagos, prabangus stilius ir detalės, būdingos tik Renault SPORT automobiliams... Prie naujojo Megane R.S. vairo pažadinkite savyje lenktynininko instinktą!

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


PRIVALUMAI

Sportinis hečbekas

Naujojo Megane R.S. išorė ir salonas – tai sportinio hečbeko pavyzdys.

Įkvepianti ir atletiška priekinė kėbulo dalis

Stilizuotas priekinis F1 oro skirstytuvas, būdingo dizaino radiatoriaus grotelės, primenančios korį, ir reljefinis R.S. rombas – Megane R.S. pabrėžia savo sportinį charakterį.

Žibintai R.S. VISION FULL LED

Megane R.S. su papildomais automobilių sporto pasauliui būdingais šachmatiniais optikos elementais ir technologija R.S. PURE VISION užtikrins aukštos kokybės apšvietimą.

Sportinis prietaisų skydelis


Sportinis prietaisų skydelis su individualizuojamu 10,2 colio vairuotojo ekranu ir 9,3 colio multimedijos ekranu EASY LINK, specialus R.S. oda aptrauktas vairaratis su po vairu sumontuotais jungikliais*, trumpos eigos pavarų perjungimo svirtis, aliumininiai pedalai, išskirtinė antracito spalvos apdaila... Suderinkite malonumą ir našumą!

* Su EDC pavarų dėže.

IŠORĖS DIZAINAS

Tikro lenktyninio automobilio išvaizda

Dėl sportinio silueto ir daugybės elementų, atkeliavusių iš automobilių sporto pasaulio, Megane R.S. oriai puikuojasi savo atletiška forma.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Zoe E-Tech electric

Similar models

Captur