MEGANE R.S.

Mėgaukitės gyvenimu kasdien!

New Megane R.S.

DIZAINAS

Sporto ikona

Važiuokite tiesiai prie starto linijos! Išraiškingos formos, platesnės ratų arkos, sportiška pakaba, išskirtinė antracito spalvos apdaila, prabangus stilius ir ypatingas lakuotas kėbulas... Naujajame Megane R.S. gausu dalykų, atkeliavusių iš automobilių sporto ir pabrėžiančių jo sportiškumą.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


VAIRAVIMO PATIRTIS

Užkariaukite kelius

Leiskite technologijoms padidinti jūsų našumą. Jėga, vikrumas, lankstumas – pasinerkite į naujojo Megane R.S. vairavimo patirtį.
New Megane R.S.

Atraskite Renault SPORT technologijas...


R.S. DRIVE su funkcija LAUNCH CONTROL, taip pat R.S. MONITOR – naudokitės Renault SPORT inžinierių išradimais individualizuotame 10,2 colio vairuotojo ekrane ir dideliame 9,3 colio multimedijos ekrane EASY LINK su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija.

* Su EDC pavarų dėže.
New Megane R.S.

... ir patirkite maksimalų malonumą vairuoti.

Puikus sukibimas su kelio danga, manevringumas, didelis našumas ir aukštas komforto lygis. Dėl automobilių sporte naudojamo 1,8 l tūrio ir 300 AG variklio su turbokompresoriumi ir tiesioginiu įpurškimu, dėl keturių ratų valdymo sistemos 4CONTROL, atliekančios antro amortizatoriaus vaidmenį, taip pat dėl sportinės naujojo Megane R.S. pakabos ir išmetamųjų dujų sistemos su mechanine droseline sklende užtikriname jums visiškai naujus vairavimo potyrius!

LENKTYNIŲ DVASIA

Megane R.S. TROPHY perkels jus į didesnio našumo pasaulį.

Pažangios technologijos  

Pažangios technologijos

Pakaba CUP, riboto slydimo diferencialas „Torsen®”, priekinių stabdžių diskai iš dviejų medžiagų, taip pat stabdžių apkabos „Brembo©”, sportinės sėdynės „Recaro®” su „Alcantara©” apmušalais – Megane R.S. TROPHY puikiai atspindi mūsų aistrą lenktynėms.   

Atraskite panašius modelius

Similar models

Zoe E-Tech electric

Similar models

Captur