Megane R.S.

R.S. Trophy

Pasiruošę naujiems potyriams?

Atraskite ypatingą naujojo Megane R.S. variantą TROPHY ir iškart važiuokite prie starto linijos.

Reikšmingi privalumai


Išskirtinis dizainas ir įranga

New Megane R.S. Trophy

Būdinga sportinė išvaizda

Stilizuotas priekinis F1 oro skirstytuvas su TROPHY ženklu, raudonos stabdžių apkabos „Brembo®”, 19 colių ratlankiai FUJI LIGHT ir padangos „Bridgestone® S007”, ryklio peleko formos antena, tamsinti užpakaliniai šoniniai langai... Megane R.S. TROPHY neliks nepastebėtas. Įsitaisykite jo salone ir pajauskite, kokios patogios sportinės sėdynės RECARO su medžiagos „Alcantara©” apmušalais.  
New Megane R.S. Trophy

Geriausios Renault SPORT technologijos

R.S. MONITOR, jungiklis R.S. DRIVE, LAUNCH CONTROL – vairuokite su malonumu ir kupini įspūdžių, naudodamiesi mūsų išskirtinėmis automobilinėmis Renault SPORT technologijomis, kurias galite valdyti 10 colių aukštos kokybės Renault SPORT ekrane ir 9,3 colio centriniame ekrane EASY LINK.
New Megane R.S. Trophy

Pakabos CUP našumas

Kuriant Megane R.S. TROPHY buvo stengiamasi padidinti jo našumą greitkelyje. Automobilyje įrengtas 1,8 l tūrio ir 300 AG variklis, taip pat našumą itin padidino sportinė pakaba CUP. Kokie privalumai? Riboto slydimo diferencialas „Torsen®”, priekiniai stabdžių diskai iš dviejų medžiagų, kietesni amortizatoriai ir spyruoklės, taip pat kietesni stabilizatoriai.   

Atraskite panašius modelius

Similar models

Zoe E-Tech electric

Similar models

Captur