Talisman Grandtour

Dinamiškas dizainas

salono dizainas

Prabangus salonas

Patogiai įsitaisykite erdviame naujojo Talisman Grandtour salone ir mėgaukitės išskirtine kelione, kupina prabangos, komforto ir naujausių technologijų.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


išorės dizainas

Universalo elegancija ir galia

Šiuolaikiškas siluetas, elegantiškos linijos, įspūdingas profilis ir prabangi apdaila – Talisman Grandtour užburia iš pirmo žvilgsnio.  

privalumai

Elegancija ir gyvybingumas

Naujajame Talisman Grandtour puikiai dera stilius ir universalumas, todėl tai išskirtinis automobilis.  

Šviesadiodžiai žibintai MATRIX VISION

Puikiai apšviečiamas kelias! Šviesadiodžiai žibintai MATRIX VISION geriau apšviečia kelią, bet neakina kitų vairuotojų. Patogu ir saugu tiek dieną, tiek naktį.  

Išskirtinė priekinė kėbulo dalis

Elegantiška priekinė dalis, kurią pabrėžia C raidės formos žibintų linija, būdinga Renault markės automobiliams, išraiškingos radiatoriaus grotelės ir galingas profilis – Talisman GRANDTOUR padarys įspūdį kiekvienam.  

Daugybė salono konfigūracijos variantų su sistema EASY BREAK

Užpakalinė naujojo Talisman Grandtour sėdynė turi sistemą EASY BREAK, todėl lengva ją sulankstyti ir kuo geriau išnaudoti visą rekordinio ilgio krovinių skyriaus plotą.  
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Naujasis Espace

Similar models

Talisman