Talisman Grandtour

Įranga

išorė

Perkelkite automobilį į naują dimensiją

Talisman Grandtour prisitaikys prie jūsų pageidavimų.  
Renault Talisman Grandtour

Bagažinės aptakas

Pasirūpinkite savo stiliumi ir pabrėžkite sportinį naujojo Talisman Grandtour charakterį. Detalė nedidelė, o skirtumas – milžiniškas!  
Renault Talisman Grandtour

Stogo laikikliai „QuickFix“

Mūsų sukurti stogo laikikliai lengvai sumontuojami be jokių įrankių. Naudodami sparčiojo tvirtinimo sistemą „QuickFix“ ant automobilio stogo galėsite vežti papildomą įrangą, pavyzdžiui, dviračių, slidžių stovą ar papildomą bagažinę.
Renault Talisman Grandtour

Sulankstomas velkamasis kablys

Rinkitės vilkimo sistemą, sumontuojamą be jokių įrankių. Ją sumontuosite ir išardysite akimirksniu. Nesunku pritvirtinti dviračių laikiklį. Vienu judesiu užlenktas kablys lieka nepastebimas ir negadina automobilio išvaizdos.
Renault Talisman Grandtour

Apsauginė danga

Veiksmingai apsaugo lakuotą automobilio paviršių nuo smulkių pažeidimų, įbrėžimų ir pasikartojančios trinties. 

salonas

Norite individualizuoti Talisman Grandtour?

Susipažinkite su siūlomais priedais.
Renault Talisman Grandtour

Modulinė apsauga EASYFLEX

Vežkite didelius ir nešvarius daiktus naudodami neslidžią ir vandeniui nepralaidžią dangą, saugančią naujojo Talisman GRANDTOUR bagažinę.
Renault Talisman Grandtour

Nerūdijančio plieno bagažinės slenkstis

Apsaugokite bagažinės prieigą užsisakę stilingą slenkstį iš nerūdijančio plieno.
Renault Talisman Grandtour

Ant galvos atramų tvirtinamas pakabas

Ant pakabo, tvirtinamo prie galvos atramos, pakabinkite drabužius priekinės sėdynės nugarinėje dalyje, kad kelionėje nesusiglamžytų.
Renault Talisman Grandtour

Pikniko stalelis

Naudokite išimamą stalelį, montuojamą užpakalinėje salono dalyje. Ant stalelio galima pasidėti knygą, pastatyti gėrimo puodelį ar vandens butelį.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman