TALISMAN Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour

dizainas

Didelio universalo elegancija ir praktiškumas

Didingas siluetas, elegantiškas profilis, įspūdingas kėbulo priekis su nauja aukštųjų technologijų žibintų linija, išraiškingos radiatoriaus grotelės ir chromuoti apdailos elementai... Talisman Grandtour išsiskiria galingu ir dinamišku universalo charakteriu.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Mėgaukitės kelione pirmąja klase

Keliaukite laisvai, naudodamiesi mūsų novatoriškomis technologijomis, pritaikytomis prie jūsų poreikių ir kasdienių darbų.
Renault Talisman Grandtour

Mėgaukitės išskirtiniu malonumu vairuoti...

Su sistema MULTI-SENSE galite pasirinkti vieną iš 4 vairavimo režimų (ECO, COMFORT, SPORT ar MYSENSE), taip pagal savo poreikius individualizuodami vairavimo patirtį, taip pat galite naudoti ypatingą 4 valdomų ratų sistemą 4CONTROL su reguliuojama pakaba – taip su naujuoju Talisman itin tiksliai manevruosite miesto eismo sraute.
Renault Talisman Grandtour

... naudodamiesi mūsų novatoriškomis technologijomis

Keliaukite saugiai ir vairuokite be jokių rūpesčių, naudodamiesi mūsų novatoriškomis technologijomis, pasiekiamomis individualizuojamame 10,2 colio įstrižainės vairuotojo ekrane arba išmaniajame 9,3 colio įstrižainės ekrane EASY LINK: šviesadiodžiais žibintais MATRIX VISION su lydimojo apšvietimo funkcija, vairavimo pagalbos sistemomis Renault EASY DRIVE, sistema Renault CONNECT, automobiline multimedijos sistema MULTI SENSE...

variantas

Talisman Grandtour Initiale Paris

Naujajame Talisman Grandtour suderintas legendinio varianto Initiale Paris stilius ir universalumas.

Grožis ir elegancija

Galingas, gerai apgalvotas dizainas, aukštos kokybės medžiagos, išskirtinis komfortas ir naujausios technologijos... Visa tai suderinus su mūsų turtinga patirtimi, Talisman Grandtour Initiale Paris spinduliuoja visokeriopa prabanga ir atveria duris į ekskliuzyvų pasaulį.

variantai

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo Talisman GRANDTOUR variantą

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman