Talisman Grandtour

INITIALE PARIS

Reikalaukite geriausio

Elegancijos, komforto ir inovacijų viršūnė. Talisman Grandtour – tai visos geriausios mūsų patirties kuriant legendinį variantą Initiale Paris įkūnijimas.

Išskirtinis dizainas ir įranga

Renault Talisman Grandtour

Išskirtinės formos

Prabangus dizainas, nauja aukštųjų technologijų priekinių ir užpakalinių žibintų linija, platesnės radiatoriaus grotelės su INITIALE PARIS logotipu ir ypatingi 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai – naujajame Talisman Grandtour Initiale Paris dar labiau išryškintas galingas ir prabangus universalo siluetas.  
Renault Talisman Grandtour

Ekskliuzyvi atmosfera

Balintos medienos apdaila, priekinės sėdynės su masažo, šildymo ir vėdinimo funkcija, odos NAPPA apmušalai su COGNAC linija, ekskliuzyvūs grindų kilimėliai, aukščiausios klasės garso sistema „Bose®“, prabangių medžiagų apdaila... Patirkite aukščiausios klasės prabangą naujojo Talisman Grandtour Initiale Paris salone.  
Renault Talisman Grandtour

Didelė bagažinė

Keliaukite neribodami savęs. Iki galo išnaudokite rekordinio ilgio krovinių skyrių. Naujajame Talisman Grandtour Initiale Paris rasite modulinę bagažinę ir sulankstomą sėdynę su sistema EASY BREAK.  

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman