Naujasis Talisman

Išraiškingas dizainas

salono dizainas

Prabangus salonas

Paprastos formos, aukštos kokybės medžiagos, prabangi apdaila... Naujasis Talisman nuo valdymo skydelio iki užpakalinių sėdynių – tai prabangos, komforto ir rafinuotumo įsikūnijimas.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


išorės dizainas

Charizmatiškas prabangus siluetas

Šiuolaikiškas ir prabangus naujojo Talisman dizainas pavergs jūsų širdį.

privalumai

Rafinuotumas ir šiuolaikiškumas

Nepakartojama aukštųjų technologijų žibintų linija, išraiškingas charakteris ir individualizuotas salonas pabrėžia naujojo Talisman išskirtinumą.

Šviesadiodžiai žibintai MATRIX VISION

Elegantiška C raidės formos žibintų linija, būdinga Renault markės automobiliams, puošia naujojo Talisman įvaizdį.

Išskirtinė priekinė kėbulo dalis

Naujasis Talisman – orus ir patikimas. Šios ypatybės aiškiai atsispindi jo dizaine.

MULTI-SENSE

Našumas, foninio apšvietimo, variklio garsumo ir reakcijos staigumo pasirinkimas... Įjunkite vairavimo režimą, atitinkantį jūsų pageidavimus ir poreikius.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Naujasis Talisman Grandtour