Naujasis Talisman

Priedai

išorė

Perkelkite automobilį į naują dimensiją

Naujasis Talisman prisitaikys prie jūsų pageidavimų.
Renault Talisman

Stogo laikikliai „QuickFix“

Mūsų sukurti stogo laikikliai lengvai sumontuojami be jokių įrankių. Naudodami sparčiojo tvirtinimo sistemą „QuickFix“ ant automobilio stogo galėsite vežti papildomą įrangą, pavyzdžiui, dviračių, slidžių stovą ar papildomą bagažinę.
Renault Talisman

Sulankstomas velkamasis kablys

Rinkitės vilkimo sistemą, sumontuojamą be jokių įrankių. Ją sumontuosite ir išardysite akimirksniu. Nesunku pritvirtinti dviračių laikiklį. Vienu judesiu užlenktas kablys lieka nepastebimas ir negadina automobilio išvaizdos.
Renault Talisman

19" lengvojo lydinio ratlankiai TROPEZZA

Susikurkite savo stilių su 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais, kurie pabrėš automobilio elegantiškumą ir išskirtinumą, taip pat prisidės prie saugumo.
Renault Talisman

Šoniniai veidrodėliai chromo spalvos korpusais

Padarykite Naujasis Talisman dar stilingesnį, užsisakę ypatingus šoninius veidrodėlius chromo spalvos korpusais.

salonas

Norite individualizuoti Naujasis Talisman?

Susipažinkite su siūlomais priedais.  
Renault Talisman

Modulinė apsauga EASYFLEX

Vežkite didelius ir nešvarius daiktus naudodami neslidžią ir vandeniui nepralaidžią dangą, saugančią naujojo Talisman bagažinę.
Renault Talisman

Nerūdijančio plieno bagažinės slenkstis

Apsaugokite bagažinės prieigą užsisakę stilingą slenkstį iš nerūdijančio plieno.
Renault Talisman

Ant galvos atramų tvirtinamas pakabas

Ant pakabo, tvirtinamo prie galvos atramos, pakabinkite drabužius priekinės sėdynės nugarinėje dalyje, kad kelionėje nesusiglamžytų.
Renault Talisman

Pikniko stalelis

Naudokite išimamą stalelį, montuojamą užpakalinėje salono dalyje. Ant stalelio galima pasidėti knygą, pastatyti gėrimo puodelį ar vandens butelį.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Naujasis Talisman Grandtour