TALISMAN

Renault TALISMAN

dizainas

Didelis aukštos klasės sedanas

Elegantiškos linijos, kurias pabrėžia chromuoti elementai, išskirtinė priekinė kėbulo dalis, naujoviška aukštųjų technologijų priekinių ir užpakalinių žibintų linija, gerai apgalvotas salonas – Talisman viršys jūsų lūkesčius.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Mėgaukitės kelione pirmąja klase

Individualizuokite vairavimo patirtį ir supaprastinkite kasdienius darbus, naudodamiesi šiuolaikiškomis technologijomis.
Renault Talisman

Naudokitės novatoriškomis technologijomis...

Šviesadiodžiai žibintai MATRIX VISION, vairavimo pagalbos sistemos Renault EASY DRIVE, automobilinė multimedijos sistema Renault CONNECT, MULTI-SENSE... Visos geriausios Renault technologijos pateikiamos interaktyviame 9,3 colio įstrižainės ekrane EASY LINK ir individualizuotame 10,2 colio įstrižainės vairuotojo ekrane. Mėgaukitės komfortiška ir saugia kelione.
Renault Talisman

... kad kiekvieną kelionę lydėtų išskirtinis komfortas.

Su sistema MULTI-SENSE galite pasirinkti vieną iš 4 vairavimo režimų (MYSENSE, ECO, COMFORT arba SPORT) pagal savo poreikius individualizuodami vairavimo patirtį, taip pat galite naudoti ypatingą 4 valdomų ratų sistemą 4CONTROL su reguliuojama pakaba – taip su naujuoju Talisman itin tiksliai manevruosite miesto eismo sraute.

variantai

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo Talisman variantą


Talisman GRANDTOUR

Reikia daugiau vietos? Rinkitės erdvų modulinį naujojo Talisman universalo variantą, kuriame gražiai dera stilius ir praktiškumas.

Didelio universalo elegancija ir praktiškumas

Sportiškas siluetas, rekordinis kraunamosios dalies ilgis, erdvi modulinė bagažinė, sistema EASY BREAK, komfortiškas ir prabangus salonas, novatoriškos technologijos – Talisman GRANDTOUR atitiks jūsų poreikius, o jo vairavimas suteiks naujų potyrių.

variantas

Talisman INITIALE PARIS

Atraskite legendinį naujojo Talisman variantą Initiale Paris ir patirkite naują elegancijos dimensiją.

Išskirtinis stilius

Įspūdingas, jausmingas, novatoriškas... Pasiduokite naujojo Talisman INITIALE PARIS vilionėms! Grakštus siluetas ir chromuoti elementai, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, oda NAPPA aptrauktos sėdynės su masažo, šildymo ir vėdinimo funkcija, aukščiausios klasės garso sistema „Bose®“, nauja apdaila su balintos medienos efektu, grindų kilimėliai ir durų slenksčiai su ženklu INITIALE PARIS... Pasiryžkite patirti ypatingų potyrių!
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman Grandtour