Naujasis Talisman

INITIALE PARIS

Pasiduokite vilionėms

Paprastumas, komfortas ir rafinuotumas... Naujajame Talisman suderinta elegancija ir legendinio varianto Initiale Paris tobulumas.

Išskirtinis dizainas ir įranga

Renault Talisman saloon interior gear lever and cup holders

Prabangus dizainas

Grakštus siluetas, tyros linijos, šviesadiodžiai žibintai MATRIX VISION ir dinamiški posūkio signalai, chromuotos radiatoriaus grotelės su užrašu INITIALE PARIS ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai... Leiskitės užburiami naujojo Talisman INITIALE PARIS elegancijos.
Interior front seat - Renault Talisman INITIALE PARIS

Ekskliuzyvi atmosfera

Naujojo Talisman INITIALE PARIS salonas su nauja balintos medienos apdaila, aukštos kokybės medžiagomis, perforuota oda aptrauktu šildomu vairaračiu su INITIALE PARIS logotipu, odos NAPPA apmušalais su COGNAC linija ir chromuotais elementais – viskas tiesiog alsuoja išskirtinumu.
Leather seats - Renault Talisman INITIALE PARIS

Išskirtinis komfortas

Keliaukite patogiai naudodami 4 valdomų ratų sistemą 4CONTROL su reguliuojama pakaba ir atsipalaiduokite šildomose sėdynėse su masažo ir vėdinimo funkcija. Taip pat pasinerkite į įspūdingą garso erdvę – įjunkite aukščiausios klasės garso sistemą „Bose®“. Daugiasluoksnis šoninių langų stiklas apsaugos nuo išorinio triukšmo.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Naujasis Talisman Grandtour