apsauginiai mechanizmai ir saugumo funkcijos

Renault Rafale

pažangiosios vairavimo pagalbos sistemos

32 pažangiosios vairavimo pagalbos sistemos, sukurtos pagal programą „Pirmiausia – žmogus“, užtikrina ramų ir saugų vairavimą.

vairavimo pagalbos sistemas


automobilio statymo pagalbos sistemos


saugumo pagalbos sistemos


keleivių saugumas

Automobilyje RENAULT RAFALE naudojamos pažangiausios technologijos, sukurtos pagal programą „Pirmiausia – žmogus“, užtikrinančios aukštą saugumo lygį per visą eksploatavimo laikotarpį. Sprendimai, kurie padeda, pataria ir apsaugo...
SAFETY SCORE IR SAFETY COACH
Safety Score ir Safety Coach
Saugaus vairavimo pagalba:
  • sistema SAFETY SCORE analizuoja greičio, nuvažiuoto kelio ir saugaus atstumo duomenis, gautus važiuojant. Kiekvienos kelionės pabaigoje ji įvertina vairavimą skalėje nuo 0 iki 100 ir pateikia rekomendacijų, kaip pagerinti vairavimo stilių.
  • Sistema SAFETY COACH padeda patobulinti vairavimo stilių, remdamasi pagrindiniais duomenimis, gautais atlikus saugumo rodiklių vertinimą, ir pateikia rekomendacijų.
AVARINIO STABDYMO PAGALBOS SISTEMA
avarinio stabdymo pagalbos sistema
Sistema sukurta taip, kad susidūrimo atveju būtų išvengta antrinio smūgio arba jis būtų kuo mažesnis, ir automatiškai įjungia stabdžius, kad padėtų sustabdyti transporto priemonę, kol vairuotojas atgaus kontrolę.*

* spausdamas stabdį arba akceleratoriaus pedalą
QRESCUE
RENAULT QRescue: pagalbos tarnybų laikui taupyti
RENAULT QRescue – tai QR kodas, esantis ant automobilio priekinio ir užpakalinio stiklo ir padedantis gaisrininkams operatyviai pasiekti prieigą prie pažeisto automobilio techninių duomenų, skirtų pagalbos tarnyboms. Taip pagalbą teikiantys asmenys sutaupo iki 15 brangių minučių ir gali suteikti pagalbą nukentėjusiesiems nepraėjus „aukso valandai“*.

* aukso valanda – tai kritinis laikas po avarijos, per kurią gelbėtojai gali suteikti pagalbą nukentėjusiesiems prieš veždami juos į ligoninę.