komfortas, erdvė ir matmenys

komfortas, erdvė ir matmenys

Renault Rafale
RENAULT RAFALE salonas sukurtas skiriant daug dėmesio mažiausioms detalėms ir medžiagų kokybei. Erdvus salonas, įranga ir aukšta komforto lygis užtikrina RENAULT RAFALE išskirtinio kupė visureigio statusą.

komfortiškas salonas

RENAULT RAFALE – tai kupė visureigis, kurio įranga, dėmesys detalėms ir erdvė tiek priekyje, tiek gale užtikrina maksimalų vidaus komfortą.
ERDVĖ TIES KELIAIS
Rafale
erdvė ties keliais 32 cm
RENAULT RAFALE tarpuratis yra 273 cm, todėl keleiviams užtikrinamas optimalus komfortas. Gale esanti 32 cm erdvė ties keliais – vienas geriausių šios kategorijos rodiklių, o erdvė į viršų – 89 cm*, taigi šiuo automobiliu keliauti patogu ir išlaikytas elegantiškas kupė visureigio siluetas.

* priklauso nuo varianto
GALINIS PORANKIS „INGENIUS®“
Rafale
galinis porankis „ingenius®“
Galinės sėdynės porankis „ingenius®“ specialiai sukurtas multimedijai palaikyti. Jame yra dėtuvės planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams, du USB-C lizdai ir dvi pasukamos rankenos, kad būtų patogu naudotis skaitmeniniais prietaisais ir pasidėti gėrimus.
SLIDŽIŲ GABENIMO LIUKAS
Rafale
slidžių gabenimo liukas
Perkišus per bagažinėje esantį sulankstomą liuką, galima vežti ilgus daiktus (pvz., slides) per visą automobilio ilgį nuo bagažinės iki priekinių sėdynių, visiškai nenulenkus galinės sėdynės.
TALPI BAGAŽINĖ
Rafale
talpi bagažinė
Bagažinės talpa – 630 litrų*, o nulenkus galinę sėdynę ją galima padidinti iki 1900 litrų, todėl automobilį galima naudoti įvairiais tikslais ir pagal kiekvieno keleivio pageidavimus.

* bagažinės tūris 530 dm3 (VDA standartas).

Judėjimo laisvė, ilgis, plotis, aukštis
Įvertinkite visus RENAULT RAFALE erdvės privalumus.
SALONO TALPA
variklis E-TECH FULL HYBRID   
mažiausia bagažinės talpa   630 l  
didžiausia bagažinės talpa  1 900 l  
talpa su po grindimis esančia erdve  92 l
erdvė ties keliais  32 cm  
AUTOMOBILIO MATMENYS