multimedijos sistema openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis

jūsų automobilyje veikia openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis ir daugiau kaip 50 programų

Renault Rafale
Multimedijos sistema openR LINK su integruotomis „Google“¹ paslaugomis leidžia pasiekti įvairias internetines paslaugas. Planuokite maršrutą naudodami „Google“ žemėlapius² su valdymo balsu funkcija ir neatitraukite dėmesio nuo vairavimo, naudodamiesi „Google Assistant“ paslauga. Galite naudotis daugiau kaip 50 programų iš „Google Play“³: klausytis mėgstamos muzikos su „Amazon Music“ ar sužinoti sporto naujienas iš „L'Equipe for Renault“.
¹ „Google“, „Google Play“, „Android Auto“, „Google“ žemėlapiai yra registruotieji „Google LLC“ prekių ženklai.
² Internetinės paslaugos „My Renault“, „Google“ žemėlapiai ir „Google Assistant“ pasiekiamos 5 metus nuo automobilio įsigijimo.
³ Naudojantis iš „Google Play“ atsisiųstomis programomis, reikia perduoti duomenis. Todėl turite prijungti telefoną prie RENAULT per internetą.
Rafale
navigacija realiuoju laiku
Kadangi „Google“ žemėlapiai² automatiškai atnaujinami realiuoju laiku, navigacijos sistema užtikrins tikslų maršrutą, net jei kuriam laikui prarastumėte ryšį su tinklu. Jei kelyje atsiras kliūtis, maršrutas bus automatiškai perskaičiuotas. Daugiau jokių nemalonių staigmenų: uždarytas kelias, nauja vienkrypčio eismo gatvė ar laikina apylanka.
Rafale
valdymas balsu
Naudodamiesi „Google Assistant“² balso komandomis galite susitelkti į vairavimą. Reguliuokite „Solarbay®“ stogo apšvietimą, siųskite žinutes, leiskite muziką arba keiskite salono temperatūrą neatitraukdami akių nuo kelio.