elektroninė maršrutų planavimo priemonė, integruota iš „Google“ žemėlapių

maršrutų planavimo priemonė, integruota iš „Google“ žemėlapių

Renault Scenic
route planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
maršrutų planavimo priemonė
SCENIC E-TECH 100% electric maršrutų planavimo priemonė, integruota iš „Google“ žemėlapių, siūlo maršrutą su nurodytomis įkrovimo vietomis ir sustojimų trukme, atsižvelgdama į jūsų pageidavimus. Maršrutas automatiškai atnaujinamas remiantis faktinėmis automobilio energijos sąnaudomis. Jei kelyje atsiranda kliūtis, maršrutas automatiškai perskaičiuojamas.
¹ „Google“, „Google Play“, „Google“ žemėlapiai, „Waze“ ir kt. yra „Google LLC“ prekių ženklai.

žinokite viską, kas svarbu

MOBILUMAS
Real-time planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
planavimo priemonė realiuoju laiku
Nuolat atnaujinamas maršrutas užtikrina optimalias važiavimo sąlygas ir nurodo artimiausias įkrovimo stoteles. Jei kelyje atsiranda kliūtis, pasiūlomas naujas maršrutas, atsižvelgiant į naujas įkrovimo vietas. Realiuoju laiku apdorojami įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, vėjo greitis ar akumuliatoriaus temperatūra, todėl įmanoma tiksliau nustatyti nuvažiuojamą atstumą ir po kiek laiko bus pasiekta paskirties vieta.
INDIVIDUALIZAVIMAS
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric
pritaikymas prie įpročių ir pageidavimų
Norint optimizuoti kelionę, pavyzdžiui, galima pažymėti, kad namai arba darbas yra įkrovimo vietos. Tada sistema supras, kad galima iki šios vietos važiuoti nestojant įkrovimo stotelėje.
Taip pat galite pasirinkti įvairius įkrovimo variantus, pavyzdžiui, tik sparčiojo įkrovimo stoteles. Iš anksto galima nurodyti ir pageidaujamus mokėjimu būdus.
PATOGUMAS
Google Maps - Renault Scenic E-Tech 100% electric
aktyviojo sparčiausių įkrovimo stotelių parinkimo sistema
„Google“ žemėlapių maršrutų planavimo priemonė turėtų maksimaliai supaprastinti jūsų kelionę, kad ir kokiu maršrutu keliautumėte. Važiuojant sistema iš anksto parenka sparčiausias įkrovimo vietas, atsižvelgdama į jūsų pageidavimus, tačiau jei jums parinktos vietos nepatinka, jas galima pakeisti.
Taip pat galite koreguoti sustojimų tvarką ir kai kuriuos iš jų pakeisti – tada sistema realiuoju laiku perskaičiuoja maršrutą.
ĮKROVIMO GREITIS
Preconditioning - Renault Scenic E-tech 100% electric
išankstinis akumuliatoriaus pašildymas
Išankstinis pašildymas užtikrina optimalų įkrovimo veiksmingumą ir idealią akumuliatoriaus temperatūrą atvykus į įkrovimo stotelę. Dėl tokio sprendimo įkrovimo procesas užtrunka mažiau.
Naudojant „Google“ žemėlapius išankstinis pašildymas aktyvuojamas automatiškai, įvedus į programą maršrutą.