erdvė ir parametrai

erdvė ir parametrai

Renault Scenic     
Naujasis išskirtinių proporcijų šeimyninis SCENIC E-TECH 100% electric užtikrina ypatingą komfortą visiems keleiviams. Šis kompaktiškai atrodantis automobilis turi daug erdvės, šviesos, komforto ir technologijų, todėl juo keliauti itin patogu. Jis tiesiog sukurtas šeimai.

daug erdvės salone visai šeimai
Pats kompaktiškiausias šios klasės šeimos automobilis kartu pasižymi ir dideliu erdvumu bei talpumu. Visiškai lygios grindys, įmanomos dėl CMF-EV elektrinės platformos, ir 2,78 m tarpuratis užtikrina optimalų patogumą, ypač galinėse sėdynėse, kur ties keliais lieka 27,8 cm erdvės, o nuo sėdynės iki stogo yra 88 cm. Visa šeima keliaus mėgaudamasi nepriekaištingu komfortu.
TALPI BAGAŽINĖ
 generous boot capacity - Renault Scenic E-tech 100% electric
talpi bagažinė
Bagažinę galima pritaikyti prie šeimos poreikių ir automobilio eksploatavimo ypatumų. SCENIC E-TECH 100% electric įrengta 545 litrų talpos bagažinė, kurią galima padidinti iki 1670 litrų, sulanksčius užpakalinę sėdynę.
GALINIS PORANKIS „INGENIUS®“
Ingenius armrest - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Galinis porankis „Ingenius®“ – naujas požiūris į komfortą
Naujoviškame užlenkiamame galiniame porankyje „Ingenius®“ rasite 2 USB lizdus ir išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar kitų skaitmeninių įrenginių dėtuvę.
Du išimami ir reguliuojami porankiai leidžia keleiviams patogiai žiūrėti mėgstamą turinį ir pasidėti gėrimus. Už porankio galima pasiekti atlenkiamą plokštę, kurią naudojant salone galima vežti ilgus daiktus, pavyzdžiui, slides.
SALONO DĖTUVĖS
Onboard storage - Renault Scenic E-Tech 100% electric
daug vietos daiktams
Visame RENAULT SCENIC E-TECH 100% electric salone išdėstyta daug dėtuvių, kurių bendra talpa 38 litrai. Be dėtuvių priekinėje salono dalyje ir durų kišenių, centriniame porankyje yra atvira erdvė su dviem gėrimų laikikliais, kurių vienas netgi reguliuojamas.
Papildomos vietos daiktams palikta ir po porankiu, o po centriniu ekranu yra daug vietos indukciniam išmaniojo telefono įkrovimui. Sėdynių atlošuose įrengtos kišenės žurnalams ar planšetiniams kompiuteriams laikyti.

automobilio matmenys
Sužinokite daugiau apie RENAULT SCENIC E-TECH 100% electric išorės ir salono matmenis