solarbay®

panoraminis įstiklintas stogas „Solarbay®“

Renault Scenic
Ypatingas panoraminis įstiklintas stogas „Solarbay® “ keičia užtemdymo lygį pagal jūsų pageidavimus – nuo visiško iki dalinio užtemdymo – vienu mygtuko paspaudimu arba naudojant „Google“ balso komandą. Bet kuriuo metų laiku tai šilumos komforto ir optimalaus salono apšveitimo garantija.

„Solarbay®“ – paprasta naudoti


šiuolaikiškos technologijos

technology - solarbay - Renault Scenic E-Tech 100% electric
1 m² technologijų
„Solarbay®“ koncepcija – tai RENAULT ir „Saint-Gobain“ bendradarbiavimo rezultatas. Jos pagrindas – elektroninė sistema „AmpliSky®“, kurią sukūrė įmonė „Saint-Gobain Sekurit“. Šioje technologijoje tarp dviejų stiklo plokščių naudojama PDLC* plėvelė. Stiklo plokštėse esančių skystųjų kristalų orientacija keičiama veikiant elektros įtampai. Konstrukcijos koncepcija taip pat apima automobilio paaukštinimą 30 mm. Tai pagerina 100 % elektrinio SCENIC E-TECH aerodinamiškumą ir padidina nuvažiuojamą atstumą.

RENAULT – vienintelis gamintojas, siūlantis tokį išmanųjį stogą su nekryptinio veikimo funkcija ir galimybe keisti atidarymo bei uždarymo kryptį.

* skystieji kristalai, disperguoti polimerinėje medžiagoje

tvarumas

recyclability- solarbay - Renault Scenic E-Tech 100% electric
įstiklintas stogas, kurį galima perdirbti ir remontuoti
Gaminant stiklo lakštus, iš kurių gaminamas SCENIC E-TECH 100% electric stogas „Solarbay“, naudojama ~50 % smulkių perdirbto stiklo dalelių, gautų iš įvairių automobilių stiklo gamybos etapų „Saint-Gobain Sekurit“ gamyklose. Dėl dviejų mikroskopinių sluoksnių šių lakštų paviršiuje „Solarbay“ užtikrina išskirtinę termoizoliaciją Jo anglies pėdsakas taip pat mažesnis nei tradicinių stiklo stogų.

Pasibaigus eksploatavimo laikui, stiklas perdirbamas jį smulkinant ir filtruojant, todėl jas galima panaudoti gaminant naujus priekinius automobilių stiklus. PDLC ir PVB* plėveles galima pakartotinai panaudoti kitais tikslais. Taigi bendras perdirbamos „Solarbay®“ masės lygis viršija 90 %.

Jei stiklas būtų pažeistas, jį atkurti lygiai taip pat paprasta, kaip ir tradicinį daugiasluoksnį stogą, nes kiekvieną elementą galima pakeisti atskirai.

* polivinilbutiralis