Keleivinis TRAFIC

atraskite jo pranašumus

Renault TRAFIC Passenger

dizainas

Pripildykite keliones energijos

Išraiškingos kėbulo linijos, chromuotos radiatoriaus grotelės, tipiško C raidės formos dizaino šviesadiodžiai dienos žibintai... Naujasis keleivinis Trafic visą savo energiją naudoja užduotims vykdyti, pabrėždamas savo individualumą įkvepiančiu, dinamišku dizainu.
Harmoningas salonas, prietaisų skydelis su chromuotais elementais, dar patvaresni apmušalai ir aukštos kokybės medžiagos... Naujasis keleivinis Trafic paveldėjo lengvojo automobilio standartus. Jame dera stilius ir solidumas.

komfortas ir praktiškumas

Keleivinis Trafic palengvins kasdienius darbus

Mieste...

Krepšiai ant galinės sėdynės, akinių dėklas dažnai slidinėja po prietaisų skydelį, o asmeninis krepšys paslėptas po keleivio sėdyne... Stop! Naujajame keleiviniame Trafic variante yra daugybė praktiškų dėtuvių. Šis automobilis lengvai susidoros su miesto eismu ir užtikrins optimalų visų keleivių patogumą.

... arba keliaujant į nežinomybę.

Atėjo laikas! Pamirškite begalinius maršrutus ir tarp bagažo susigrūdusius keleivius. Naujojo keleivinio Trafic varianto bagažinė labai talpi, salonas erdvus, galimi įvairūs jo konfigūravimo variantai, taigi šis automobilis lengvai prisitaikys prie jūsų poreikių. Vežant iki 9 žmonių bagažinės tūris nesikeičia. Drąsiai leiskitės į kelią!

įranga

Keliaukite patogiai

Darbo savaitę...

Eismo kamščiai, siauros gatvės, trūksta laiko ir vietos... Vairavimas mieste dažnai siejamas su įtampa ir nuobodumu. Važiuojant naujuoju keleiviniu Trafic variantu galima atsipalaiduoti. Dėl naujausių technologijų važiuodami miesto eismo sraute galite būti ramūs ir atsipūsti.

... ir savaitgaliais.

Savaitgalį važiuojate į užmiestį ar keliaujate į kalnus? Puiku! Planuokite maršrutą, kontroliuokite važiavimo greitį ir turėkite prieigą prie mėgstamų programų... Naujasis keleivinis Trafic prisitaikys prie jūsų planų ir poreikių, aprūpins naujoviška, išmania įranga ir pasistengs, kad kelionė būtų kuo malonesnė.

techniniai duomenys

sužinokite daugiau

Variklis ir pavaros sistema

Renault Trafic Passenger

Naujas variklis ir nauja pavarų dėžė

Naujajame Trafic montuojamas naujas 2,0 litro variklis ir nauja automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba EDC. Mėgaukitės komfortu, galia ir sukimo momentu, taip pat mažesnėmis degalų sąnaudomis. Vairavimas bus 100 % malonus ir ekonomiškas.

Matmenys

Renault Trafic Passenger

L1 4999 mm / L2 5399 mm

Visas ilgis
Renault Trafic Passenger

1956 mm / 2283 mm

Visas plotis be šoninių veidrodėlių / su jais
Renault Trafic Passenger

L1 1971 mm / L2 1967 mm

Transporto priemonės slenksčio aukštis
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Automobilių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninio aptarnavimo paslaugų kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus pasiūlymas, specifikacija, automobilio, jo atsarginių dalių ir priedų kaina, taip pat informacija apie pristatymo trukmę ir būdą aptariama sutartyje, sudaromoje su įgaliotuoju Renault partneriu.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Grand Scenic

Similar models

Espace