Kokių įspūdžių galiu tikėtis vairuodamas hibridinį automobilį?

Technologija E-Tech turi daug privalumų. Tai mūsų elektromobilių kūrimo patirties rezultatas. sužinokite daugiau apie hibridinio automobilio vairavimą.

Hibridinio automobilio vairavimo privalumai

Akivaizdūs elektromobilio privalumai
Kadangi variklis paleidžiamas elektriniu režimu ir veikia energijos rekuperacijos optimizavimo technologija, hibridiniai Renault automobiliai elektriniu režimu nuvažiuoja itin toli, varikliui veikiant be jokio triukšmo.

Technologija E-Tech užtikrina greitą akceleraciją ir manevringumą, taip pat maksimalų komfortą.

Automatinė pavarų dėžė MULTI-MODE, sklandžiai perjungianti pavaras ir važiavimo režimus, leidžia vairuotojui visą dėmesį sutelkti į kelią.

Galimybė pasirinkti elektrinį arba benzininį važiavimo režimą

Išmanusis perjungimas
Hibridinį režimą perjungti į 100 % elektrinį galima vienu jungikliu, žinoma, jei pakanka akumuliatoriaus įkrovos.

Automatinė hibridinių automobilių pavarų dėžė perjunginėja ne tik pavaras, bet ir važiavimo režimus. Iš hibridinio į elektrinį režimą pereinama, atsižvelgiant į du veiksnius: akceleratoriaus pedalo spaudimą ir akumuliatoriaus įkrovos lygį.

Automobilio variklis automatiškai paleidžiamas elektriniu režimu, taip pat šiuo režimu veikia važiuojant 70–130 km/val. greičiu. Jei reikalinga didesnė galia arba jei akumuliatoriaus įkrovos lygis žemas, įjungiamas vidaus degimo variklis.

Kokioms kelionėms labiausiai tinka hibridinis automobilis?

ar hibridiniu automobiliu apsimoka važinėti mieste?
Žinoma. Miestas – optimali vieta hibridiniam automobiliui, miesto eismo sąlygos jam idealiai tinka. Mieste elektriniu režimu galite važinėti iki 80 % viso važiavimo laiko.
ar hibridinis automobilis gali įveikti tolimus atstumus?
Be abejo. Automobilio su vidaus degimo varikliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo degalų lygio jo bake, o hibridinis automobilis gali daugiau. Važiuodamas automobilis naudoja ir benzininį, ir elektrinį variklius, taip pat traukos akumuliatorių – šis įkraunamas naudojant kinetinę energiją, susikaupiančią stabdant ar automobiliui lėtėjant, o paskui jo energija maitinamas elektrinis variklis.
ar hibridinis automobilis gali įveikti tolimus atstumus greitkeliu?
Hibridinis automobilis puikiai tinka važiuoti greitkeliu.

Pavaros tipas perjungiamas automatiškai, todėl vairuoti itin smagu. Naudokitės visais hibridinės pavaros privalumais – didesniu nuvažiuojamu atstumu ir žaibiška akceleracija. Visa tai įmanoma dėl suderinto elektrinio ir vidaus degimo variklių veikimo.

Jei akumuliatorius išsikraus, vidaus degimo variklis leis tęsti kelionę.

Sužinokite apie mūsų technologiją E-Tech