E-Tech Plug-In

Iš elektros tinklo įkraunamas hibridas

Geriausios vidaus degimo ir elektrinio variklių ypatybės viename.

Įkraunamas Renault hibridas: automobilis, prisitaikantis prie poreikių

Renault E-Tech Plug-In
Naudokite 100 % elektrinę pavarą
Jūsų patogumui – 100 % elektrine pavara nuvažiuojamas atstumas mieste iki 65 km (WLTP*)! Akumuliatorius naudoja ne tik rekuperacinę energiją, bet gali būti įkrautas ir prijungus prie elektros tinklo, todėl su jo įkrova galima nuvažiuoti didesnį atstumą.

* Pagal WLTP; su elektrine pavara galima važiuoti iki 135 km/val. greičiu.
Renault E-Tech Plug-In
Išsirinkite vairavimo stilių, atitinkantį jūsų poreikius
Universalumas – žodis, geriausiai apibūdinantis Renault hibridinę technologiją E-Tech Plug-In. Elektriniu režimu, nenaudodami degalų, važinėkite kasdieniais reikalais ir nesijaudinkite dėl nuvažiuojamo atstumo, kai išsiruošiate į tolimą kelionę.
Renault E-Tech Plug-In
Pasinaudokite turtinga Renault patirtimi elektromobilių kūrimo srityje
Renault hibridinė technologija saugoma daugiau kaip 150 patentų. Joje pritaikyti sprendimai, kuriuos Renault inžinieriai sukūrė F1 automobiliams. Taip pat pravertė mūsų 10 metų elektromobilių kūrimo patirtis. Taip pavyko išryškinti važiavimo elektrine pavara privalumus – malonumą vairuoti ir dinamišką įsibėgėjimą.
Renault E-Tech DRIVE elektromobilių bandymo rezultatai
Patikrinkite, kiek taupūs ir ekologiški įkraunami hibridiniai Renault automobiliai!

Hibridinė technologija Plug-In

Elektrinis, kai to reikia!
Technologija E-Tech Plug-In sukurta pritaikant „Renault F1“ komandos naudojamus variklius. Sistemoje naudojami du elektriniai varikliai – pagrindinis ir papildomas, – taip pat vidaus degimo variklis ir traukos akumuliatorius.

Naudojant technologiją E-Tech variklis paleidžiamas 100 % elektriniu režimu. Pavarų dėžė MULTI-MODE sukurta siekiant kiek įmanoma sumažinti greičio kritimą perjungiant pavaras, taip užtikrinant sklandų važiavimą ir manevringumą.

Pasirinkite važiavimo režimą, tinkamiausią konkrečiomis aplinkybėmis. Naudodamiesi E-Tech Plug-In automobiliuose įdiegta technologija MULTI-SENSE pasirinkite hibridinį režimą MY SENSE, vien elektrinį režimą PURE arba didžiausios galios režimą SPORT.

sužinokite daugiau apie Plug-In hibridinę pavarą Atsakymai į klausimus apie įkraunamus hibridinius Renault automobilius