E-Tech - hibridinė technologija kiekvienam

Po ilgų metų darbo, remiantis elektromobilių kūrimo patirtimi ir pritaikant sprendimus, naudojamus „Formulė 1“ automobiliams, dienos šviesą išvydo hibridinė technologija E-Tech.

E-Tech – atraskite Renault hibridinę pavarą

Renault E-Tech
Patirkite malonumą vairuoti hibridinį Renault automobilį
Renault E-Tech hibridas jums patiks nuo pat pirmos paleidimo elektriniu režimu minutės. Mėgaukitės dinamiška akceleracija ir nuvažiuokite mieste iki 80 % viso atstumo elektriniu režimu. Automatinė pavarų dėžė MULTI-MODE ir automatinis įkrovimas važiuojant bei stabdant užtikrins sklandų važiavimą ir maksimalų komfortą.
Renault E-Tech
Sumažinkite degalų sąnaudas 40 %
Palyginti su automobiliu, kuriame naudojamas vidaus degimo variklis, sutaupysite iki 40 % degalų. Nuvažiuokite 100 % elektriniu režimu dar toliau dėl rekuperacinio elektromobilių stabdymo technologijos, naudojamos su mūsų pavara E-Tech. Naudokitės hibridinės pavaros privalumais ir regeneruokite energiją automobiliui stabdant ir lėtėjant, taip taupydami degalus.
Renault E-Tech
Atraskite mūsų pagrindinius modelius su hibridine pavara
Atraskite Renault hibridą su hibridine pavara be jokių kompromisų. Ši pavara dabar naudojama mūsų pagrindiniuose modeliuose. Patirkite malonumą vairuoti, mėgaukitės šiuolaikiniu dizainu ir tyliu elektrinio variklio darbu važiuodami populiariausių Renault modelių automobiliais.

Technologija E-Tech full hybrid

Renault HYBRID – idealus elektrinio ir benzininio variklių derinys
E-Tech – tai novatoriška hibridinė Renault technologija, saugoma 150 patentų. Jos pagrindu tapo mūsų didesnė nei 10 metų patirtis kuriant elektromobilius, taip pat bendradarbiavimas su „Renault F1“.

Hibridinėje pavaroje E-Tech naudojamas vidaus degimo variklis, du elektriniai varikliai ir traukos akumuliatorius. Dėl automatinės pavarų dėžės MULTI-MODE ir išmaniojo elektros sąnaudų valdymo modulio mūsų hibridiniai automobiliai veiksmingai taupo degalus, tačiau dėl to nereikia aukoti dinamikos ir sklandaus važiavimo. Įveikite dar daugiau kilometrų 100% elektriniu režimu!

sužinokite daugiau apie hibridinę pavarą Raskite atsakymus į klausimus apie Renault sukurtą hibridinę technologiją