Renault pristato

Naujasis Renault Arkana - jau greitai!


Naujas hibridinis visureigis kupė kėbulu!


Svaiginančios išvaizdos visureigis kupė, sportinis variantas R.S. LINE
Žemėjantis stogo profilis, didelė prošvaisa, masyvios ratų arkos su visureigiui būdingomis apsaugomis – naujajame Arkana gražiai dera jėga ir jautrumas, praktiškumas ir stilius. Dizainas prikausto dėmesį ir iš pirmo žvilgsnio pavergia širdį. 
 
Renault SPORT variantas R.S. LINE sukelia dar daugiau emocijų. Intensyvios Valensijos oranžinės spalvos lako danga, sportinės radiatoriaus grotelės, juodi 18 colių ratlankiai su raudonais intarpais ir du išmetamųjų dujų vamzdžiai – pasiduokite pagundai...
Ergonomiškas salonas, kuriame dera komfortas ir šiuolaikiškos technologijos.
Viskas sukoncentruota aplink vairuotoją: gerai apgalvotas centrinio valdymo pulto ergonomiškumas, intuityviai išdėstyti valdikliai, nauja multimedijos sistema. Įvertinkite visiškai saugaus vairavimo komfortą naudodamiesi vairavimo pagalbos sistemomis Renault EASY DRIVE ir ženkite pirmą žingsnį link autonominio vairavimo. Individualių vairavimo režimų sistema MULTI-SENSE leis pagal pageidavimą keisti vairavimo stilių, o neprarasti ryšio padės multimedijos sistema EASY LINK su „Google“ adresų paieška. Jums tikrai patiks vairuoti Naujasis Arkana bet kokiomis aplinkybėmis!
Technologija E-Tech HYBRID – dar didesniam malonumui.
Malonumas vairuoti ir išskirtinis stilius. Novatoriška naujojo Arkana technologija E-Tech HYBRID, nusižiūrėta nuo „Formulės 1“ – tai dinamiškumo ir aukšto našumo derinys. 
 
Naudodamiesi dviem elektriniais varikliais ir daugiarežime automatine pavarų dėže MMT iki 80 % laiko mieste važiuokite 100 % elektriniu režimu. Naujojo Arkana akumuliatorius įkraunamas važiuojant, taip pat rekuperuojant energiją, kuri išsiskiria stabdant. Akivaizdu, kad toks automobilis, pasižymintis staigia reakcija ir efektyvumu važiuojant bet kokiu maršrutu, yra ir taupus. Iki 40 %* mažesnės degalų sąnaudos, lyginant su analogišku benzininiu varikliu. 
 
Netgi variantai su benzininiu varikliu veikia našiau, nes su TCe varikliu juose įdiegta sistema MILD-HYBRID 12V. Dėl tokios hibridizacijos sumažėja išmetamo CO₂ kiekis ir degalų sąnaudos, o padidėja komfortas ir važiavimo sklandumas.
Važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).

Mūsų hibridinių automobilių asortimentas


Renault – visada naujausios technologijos
Renault Arkana
E-Tech
Susipažinkite su mūsų universaliomis hibridinėmis pavaromis.
Renault Clio
Mūsų lengvieji automobiliai
Hečbekas, limuzinas, visureigis... Susipažinkite su mūsų lengvaisiais automobiliais.