RENAULT pristato

Naująjį ESPACE

Didelis šeimyninis visureigis
Gerai pažįstamos išvaizdos visureigis...
Išorės dizainą pabrėžia chromuotos radiatoriaus grotelės, C raidės formos adaptyviųjų priekinių žibintų linija LED MATRIX VISION, 20" lengvojo lydinio ratlankiai ir užpakalinės kėbulo dalies apdaila. Visiškai atnaujintas interjeras su naujais apmušalais ir iš naujo suprojektuotu centriniu valdymo pultu... Naujojo RENAULT ESPACE dizainas tikrai daro įspūdį.
... su naujoviškomis vairavimo pagalbos sistemomis...
EASY PILOT (vairavimo pagalbos važiuojant spūstyje ir greitkeliu sistema), multimedijos sistema RENAULT EASY LINK su 9,3 colio įstrižainės centriniu ekranu ir 10,2 colio įstrižainės ekranu su indikatoriais ir ciferblatais, indukcinė išmaniojo telefono belaidžio įkrovimo įranga... Naudokitės naujausiomis RENAULT ESPACE salono aukštosiomis technologijomis.
... kad kiekviena kelionė būtų išskirtinė.
Naudodamiesi sistema MULTI-SENSE individualizuokite naujojo RENAULT ESPACE saloną. Apšvietimas, sėdynės su masažo funkcija, adaptyvioji pakaba, keturių ratų valdymo vairu sistema 4CONTROL, variklio garsas ir reakcija... Tegul kiekviena kelionė jums tampa ypatinga gyvenimo akimirka!

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Elegantiškumas ir prabanga

Atraskite ypatingąjį naujojo RENAULT ESPACE variantą INITALE PARIS.


Išraiškingas dizainas, išskirtinė spalvų paletė, ypatingos odos NAPPA apmušalai, garso sistema BOSE®... Naujasis RENAULT ESPACE INTIALE PARIS – tai kvietimas patirti tai, kas neįprasta.

Kol laukiate naujojo RENAULT ESPACE...

Renault range

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ASORTIMENTU

Susipažinkite su mūsų lengvaisiais automobiliais – nuo hečbekų iki visureigių.