NAUJASIS 100 % ELEKTRINIS
RENAULT MEGANE E-TECH

ELECTRIC ONLY, DRIVERS ONLY

220 km

arba 160 kW
*Variantams EQUILIBRE, TECHNO ir ICONIC.

7,4 sek.

0–100 km / val.
*Variantams EQUILIBRE, TECHNO ir ICONIC.

450 km

nuvažiuojamas atstumas (WLTP)
*Variantams EQUILIBRE, TECHNO ir ICONIC. 470 km – variantui BUSINESS. Daugiau informacijos ir užsakymų priėmimas – nuo 2022 m. sausio.

Naujos kartos elektrinė sistema

Naujasis 100 % Elektrinis Renault Megane E-Tech

Visiškai nauja platforma CMF-EV su ultraplokščiu 60 kW galios akumuliatoriumi ir kompaktiškais 160 kW galios elektriniais varikliais. Optimalus apkrovos paskirstymas, platus tarpuratis ir labai žemas masės centras užtikrina didesnį manevringumą ir daugiau erdvės salone.

Nauja vairavimo patirtis

Naujasis 100 % Elektrinis Renault Megane E-Tech

100 % elektriniame MEGANE E-TECH suderintas pačių kompaktiškiausių hečbekų dinamiškumas ir pačių sportiškiausių modelių spontaniškumas. 200 AG elektrinis variklis priekyje, akimirksniu pasiekiamas 300 Nm sukimo momentas ir 20 colių ratlankiai automobilio vairavimą perkelia į kitą dimensiją.

Technologijų inovacijos

Naujasis 100 % Elektrinis Renault Megane E-Tech

Salono veidrodėlis su integruota kamera užtikrins matomumą, o 26 vairavimo pagalbos sistemos pasirūpins jūsų saugumu. Naudodamiesi „Google“ paslauga „openR link“ patogiai nuvažiuosite į paskirties vietą, balso komandomis valdysite automobilines sistemas, taip pat galėsite naudoti mėgstamas programas.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Priekinė dalis primena tipišką visureigį, o kompaktiško hečbeko kėbulas sukuria išskirtinį automobilio įvaizdį. Priekiniai žibintai FULL LED, mirganti 3D juosta gale, 20 colių ratlankiai, chromuoti elementai su paauksavimo efektu ir juodas stogas – automobilio dizainas tikrai išskirtinis.

ERGONOMIŠKUMAS IR ERDVUMAS

Ekskliuzyvi 100 % elektrinė MEGANE E-TECH platforma gaminama visiškai plokščiomis grindimis. Ant užpakalinių sėdynių sėdintys keleiviai turės 209 mm vietos kojoms, automobilyje rasite 33 l dėtuvių, taip pat pastebėsite erdvesnę jo konstrukciją su prietaisų skydeliu „openR“ – erdvės tikrai nepritrūks.

HARMAN KARDON GARSO DIZAINAS

Nauja garso sistema HARMAN KARDON su erdvinio garso technologija užtikrins aukštos kokybės garsą. Taip pat galėsite pasirinkti apšvietimą (natūralų, ryškų, klubinį ar svetainės). Visa tai stimuliuos jūsų pojūčius net pačiose tolimiausiose kelionėse.

UNIVERSALUMAS IR DĖTUVĖS

Indukcinė įkrovimo įranga priekinėje salono dalyje, USB-C lizdas užpakaliniame skydelyje, dėtuvė per vidurį, 33 l bendros talpos vidurinė ir šoninės dėtuvės, taip pat 440 l talpos bagažinė – 100 % elektrinis MEGANE E-TECH užtikrina naujo lygio praktiškumą.

SUSIDRAUGAUKITE SU ELEKTRA KARTU SU RENAULT