akcijos „laimėk Clio vieneriems metams” sąlygos


Laikotarpis: nuo 2019-11-04 iki 2019-11-30
Laimėtojo paskelbimas: 2019-12-06      
Dalyviai: Visi asmenys, kurie atvyks/užsiregistruos bamdomajam važiavimui.  Dalyviai atvykę išbandyti Naujasis Renault Clio turės galimybę laimėti jį naudotis vieneriems metams. Atvykus į bandomąjį važiavimą vairuotojas privalo turėti bent 2 metų vairavimo patirtį ir vairuotojo pažymėjimą, kuris galioja ne trumpiau nei iki 2020 m. pabaigos. Renault atstovybių darbuotojai ir jų šeimos nariai akcijoje dalyvauti negali. Akcijos organizatorius: Renault atstovybės. 


Dalyviai savo pačių pasirinkimu atlieka nemokamą bandomąjį važiavimą. Dalyvio mokesčio mokėti nereikia.  Pateikti duomenys bus tvarkomi pagal BDAR. Laimėjus automobilį naudoti vieneriems metams nereikia mokėti jokių nuomos mokesčių. Draudimas ir žieminės padangos suteikiamos Renault; rida ribojama iki 20000 km; kuras neįskaičiuotas.


Automobilis laimėtojui nedovanojamas. Suėjus nustatytam terminui turės būti grąžintas atitinkamai atstovybei. 


Pasiekus 20 000 km ridą Automobilis turės būti grąžinamas Renault atstovybei neatsižvelgiant į tai, ar pasibaigė 1 metų naudojimosi terminas.


Tolimesnio naudojimosi atveju (virš 20 000 km ir / ar virš 12 mėn.) bus taikomas mokestis. Automobiliu gali naudotis tik laimėtojas. Automobilis gali būti naudojamas tik Lietuvos teritorijoje. Laimėtojas / naudotojas savarankiškai atsakys už kelių eismo taisyklių, kitų reikalavimų pažeidimus, baudas ir rinkliavas, taip pat savo sukeltus nuostolius, kurių nepadengs draudimas. Detales naudojimosi sąlygas skaitykite atstovybėje akcijos taisyklėse ir automobilio naudojimo sutarty. 


Užpildykite bandomojo važiavimo elektroninį prašymą internetu, pasirinkdami Renault atstovybę, kuri dalyvauja akcijoje. Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir atvykite į Renault atstovybę, vietoje užpildykite popierinę paraiškos formą, patvirtindami, kad susipažinote su akcijos taisyklėmis ir sąlygomis, dalyvaukite bandomajame važiavime laikotarpyje nuo lapkričio 4 d. iki lapkričio 30 d. ir gaukite galimybę laimėti Naujasis Clio vairavimui Lietuvos teritorijoje vienerių metų laikotarpiui (į pasiūlymą įtrauktas draudimas ir žieminės padangos; rida ribojama iki 20 000 km; degalai, automobilio parkavimo išlaidos ir mokėtinos baudos nėra įtraukti į pasiūlymą). 


Gruodžio 6 d. kiekvienoje akcijoje dalyvavusioje Renault atstovybėje įvyks akcijos prizo traukimai. Su laimėtoju susisieks/jį paskelbs akcijoje dalyvavusi Renault atstovybė. Laimėtojai bus nustatyti dalyvaujant audito bendrovei. Jei laimėtojas nedalyvaus akcijos laimėtojo traukime ir iki gruodžio 13 d. nebus įmanoma su juo susisiekti telefonu arba el. paštu, nurodytu popierinėje formoje, kurią užpildė atstovybėje prieš bandomąjį vairavimą, bus traukiamas naujas laimėtojas. 


Traukimų protokolą apdraus audito bendrovė, jį išsaugos atstovybė. Laimėtojas bus paskelbtas Renault ir Renault atstovybių oficialiose interneto svetainėse pagrindiniame puslapyje naudojant bandomojo vairavimo indentifikacinį numerį.