EASY LIFE

Kuriame naujoves, kurios palengvins jums gyvenimą. Susipažinkite su mūsų technologijomis Renault EASY DRIVE ir Renault CONNECT.

Renault Easy Drive

VAŽIUOKITE BE RŪPESČIŲ

Naudodamiesi mūsų vairavimo ir automobilio statymo pagalbos sistemomis vairuokite su malonumu! Naujoviškos Renault technologijos padės kiekviename kelionės etape.
Easy Life
Sistema MULTI-SENSE
Įjunkite sistemą MULTI-SENSE multimedijos ekrane. Nustatykite vairavimo pagalbos sistemas, sistemą 4CONTROL, pasirinkite važiavimo režimą ar priderinkite foninį salono apšvietimą prie savo nuotaikos. 

Easy Life
4 valdomi ratai 4CONTROL
Keturių valdomų ratų sistema 4CONTROL, užfiksavusi prastą sukibimą su kelio danga, realiuoju laiku reguliuoja važiavimo trajektoriją, atsižvelgdama į kelio dangos būklę ir automobilio judėjimo greitį. Dėl 4 aktyviai valdomų ratų sumažėja posūkio spindulys: važiuojant lėtai prireiks mažiau pastangų, o važiuojant greitai posūkiai bus sklandesni.

NELIKITE BE RYŠIO SU PASAULIU
Renault CONNECT
Mūsų paslaugos užtikrins dar didesnį kelionių komfortą.
VAIRUOKITE SAUGIAI
Renault automobilių saugumas
Kuriame naujoves, kurios palengvins jums gyvenimą. Mums rūpi jūsų saugumas.
SUŽINOKITE APIE HIBRIDINĘ PAVARĄ E-TECH
Hibridinė technologija E-TECH
Technologija E-TECH – tai per ilgus metus sukauptų žinių ir elektromobilių projektavimo patirties rezultatas. Iš Formulės 1 perimtos technologijos dabar pasiekiamos mūsų perkamiausiuose modeliuose: Clio, Captur, Arkana, Megane Grandtour. 
PATIRKITE MALONUMĄ VAIRUOTI IR ĮGYKITE PATIRTIES
Media
Registruokitės bandomajam važiavimui Renault automobiliu
Media
Atraskite mūsų pasaulį