Renault markė

Būtent aistra kurti automobilius mus kasdien įkvepia ir motyvuoja. Dedame visas pastangas, kad automobiliai atitiktų visus jūsų poreikius ir padėtų jums gyventi ta pačia aistra.
gyvenimas su aistra

kuo mes išskirtiniai?

Prancūziškas dizainas
Prancūziškas dizainas
Jausmingas ir šiltas stilius tiek viduje, tiek iš išorės, taip pat naujoviškos koncepcijos, diktuojančios automobilių rinkos tendencijas. Visa tai ir vadiname prancūzišku dizainu. 
Easy Life
Easy Life
Pažadame visokeriopą pagalbą, stengiamės atitikti jūsų poreikius ir siekiame palengvinti jums kasdienybę – norime, kad dar labiau džiaugtumėtės gyvenimu.
MŪSŲ PATIRTIS
R.S.
R.S.
Automobilių sportas – tai mūsų istorijos šerdis. Nuo Formula 1™ iki Renault Sport Series – be galo mėgstame varžybas.


Mūsų ypatingos pergalės – tai sukauptų žinių ir įgūdžių rezultatas. Patirtį, įgytą viso pasaulio automobilių lenktynių trasose, ir geriausias technologijas perkeliame į R.S. serijos sportinius automobilius.
ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI
Elektriniai Renault automobiliai
Būdami elektrinio mobilumo srities pionieriai ir lyderiai siekiame, kad 100% elektrinės transporto priemonės būtų naudojamos kasdien, visiems nesunkiai pasiekiamos. Tam kuriame specialų gaminių, sprendimų ir paslaugų asortimentą.

Nulis streso, nulis išmetamųjų dujų, paprastas vairavimas ir įkrovimas – nuolat stengiamės, kad mūsų automobiliai atitiktų visus privačių ir verslo klientų poreikius, taip pat šiandienos ir rytojaus ekologijos normas.
INITIALE PARIS
Initiale Paris
INITIALE PARIS – tai prancūziško dizaino pagunda. Tai ryškus dizainas, aukščiausios klasės medžiagos, aukštos kokybės garso sistema ir technologija MULTI-SENSE (priklausomai nuo modelio). Mūsų žinių įsikūnijimas INITIALE PARIS užtikrina jums kasdien įkvepiančią patirtį.
  
RENAULT PRO+
Renault Pro+
Renault Pro+ – tai įmonėms skirti komerciniai automobiliai ir mūsų atstovų tinklo paslaugos.


Mūsų varomoji jėga? Siekis palengvinti jums gyvenimą ir pasiūlyti sprendimų, atitinkančių jūsų profesijos poreikius ir prisidedančių prie jūsų verslo sėkmės. 

MULTI-SENSE
MULTI-SENSE
Aktyvuokite sistemą MULTI-SENSE integruotame jutikliniame R-LINK 2 ekrane ir įjunkite visas automobilyje įrengtas vairavimo pagalbos sistemas.
4CONTROL
4CONTROL
Kontroliuokite važiavimo trajektoriją bet kokiomis sąlygomis naudodamiesi ypatinga technologija 4CONTROL.

susipažinkite su mūsų automobiliais

Renault markė
Išsamiau
Mūsų automobilių asortimentas
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas Civilinio kodekso prasme ar kvietimas sudaryti sutartį. Konkretaus automobilio, atsarginių dalių ar priedų parametrai, specifikacija ir kaina, taip pat jų pristatymo laikas ir būdas nustatomi sutartyje, sudarytoje su įgaliotuoju partneriu.