ROADS: Renault operational advanced driving simulator

Galingiausia pasaulyje įtraukiojo modeliavimo priemonė.
safety lab - Renault
nuolat tobulinama RENAULT automobilių saugumo sistema
Siekis nuolat didinti eismo dalyvių saugumą įrašytas į RENAULT koncerno DNR. Todėl RENAULT nuolat diegia naujoves, ypač daug dėmesio skirdama technologiniams sprendimams, leidžiantiems prognozuoti galimas nelaimes, jų išvengti ir į jas reaguoti.

ROADS – naujoji Renault grupės vairavimo modeliavimo priemonė

Modeliavimo priemonė ROADS (Renault Operational Advanced Driving Simulator – RENAULT veikianti pažangioji vairavimo modeliavimo priemonė), skirta ADAS sistemų ir autonominio vairavimo bandymams bei tobulinimui, labai prisideda prie saugumo optimizavimo.

Ši modeliavimo priemonė leidžia vairuoti skaitmeninį automobilio antrininką ir išbandyti jį visomis įmanomomis aplinkybėmis, įskaitant pačias pavojingiausias. Ji puikiai papildo daug laiko ir lėšų kainuojančius praktinius bandymus kelyje.
KAS TAI?
Lab - Renault
nauja modeliavimo era
Novatoriška vairavimo modeliavimo priemonė ROADS pradeda naują įtraukiojo modeliavimo erą. Papildydama skaitmeninį modeliavimą ir įprastus bandymus, ROADS padės ištirti vairuotojo elgseną ir jo reakciją į vairavimo pagalbos sistemas ir automobilinę programinę įrangą, taip pat į 2026 m. įvedamą „Software Defined Vehicle“.
SKAITMENINIS ANTRININKAS
digital twin
skaitmeninis antrininkas: virtualusis analogas
Skaitmeninis antrininkas – tai virtualus realaus automobilio analogas. Jis skirtas modeliuoti vairuotojo elgesį įvairiose kelyje pasitaikančiose situacijose ir kontroliuoti vairavimo pagalbos sistemų naudojimą tikrajame automobilyje. ROADS naudoja šią novatorišką technologiją.

ROADS – ideali priemonė automobilio dinamikos, vairavimo pagalbos sistemų ir visų informacinių sistemų bandymams aplinkybėmis, identiškomis natūralioms. Tai didelis žingsnis į priekį saugumo tyrimų srityje.

atraskite

Renault innovations
RENAULT naujovės
safety score coach and guardian - Renault
Safety score, coach & guardian
time fighters - Renault and firefighters collaboration
time figthers: RENAULT ir priešgaisrinių tarnybų bendradarbiavimas