Naujasis Arkana

Arkana - SUV Renault

dizainas

Erdvus visureigis – sportinis variantas R.S. LINE

Drąsios linijos, aukšta prošvaisa, talpumas... Automobilyje Arkana dera elegancija, sportiškumas, patikimumas ir išskirtinis dizainas.

Variantas R.S. LINE – dar daugiau emocijų! Išskirtinė spalva, sportinės radiatoriaus grotelės, ypatingi ratlankiai su rubino akcentu, du išmetamųjų dujų vamzdžiai...

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


variklis

Tylumas, greita reakcija, manevringumas

Arkana E-Tech HYBRID

Iš automobilių sporto pasaulio perimta hibridinė technologija E-Tech suderina dinamiškumą ir didelį našumą. Mieste automobilis visada pradeda važiuoti elektra ir iki 80 % atstumo įveikia elektriniu režimu. Taip sutaupoma iki 40 % degalų, lyginant su analogišku benzininiu varikliu.

Hibridinio Arkana E-Tech akumuliatorius automatiškai įkraunamas važiuojant, naudojant rekuperuojamą energiją, išsiskiriančią stabdant. Patirkite malonumą vairuoti bet kokiomis aplinkybėmis ir dinamišką, momentinę akceleraciją. Hibridas Arkana E-Tech – maksimaliai universalus.
* Važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).

komfortas ir technologijos

Važiuokite bet kokiu keliu

Arkana SUV - Renault

15 vairavimo pagalbos sistemų EASY DRIVE

Važiavimo spūstyse ir greitkeliuose pagalbos sistema, perspėjimas apie iš galo važiuojančias transporto priemones, EASY PARK ASSIST... Komfortą ir saugumą užtikrins vairavimo pagalbos sistema Renault EASY DRIVE, padėsianti manevruoti naudojant individualizuotą 10,2 colio vairuotojo ekraną. 
Arkana SUV - Renault

Multimedijos sistema EASY LINK

Naudodamiesi multimedijos sistema EASY LINK, suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“, lengvai prijungsite išmanųjį telefoną. Tada centriniame 9,3 colio Arkana ekrane pasieksite visas programas ir internetines paslaugas.
Arkana SUV - Renault

MULTI-SENSE

Variklio garsas ir reakcija, vairo valdymas, apšvietimo variantai ir vairuotojo ekrano konfigūracija – pasirinkite režimą pagal nuotaiką. Sistema MULTI-SENSE leidžia individualizuoti vairavimo patirtį pasirinkus vieną iš trijų važiavimo režimų (MYSENSE, ECO arba SPORT).

Atraskite panašius modelius

Similar models

Captur

Similar models

Kadjar