Captur

Varikliai

Varikliai ir jų parametrai
Benzinas
Benzinas
Degalai  Pavarų dėžė   Greitėjimas 0–100 km/h (s) Mišrus ciklas NEDC-BT (l/100 km)  Išmetamo CO2 kiekis NEDC-BT (g/km)  
Tce 100 Benzinas rankinė DN (duomenų nėra) DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
Tce 130 FAP Benzinas rankinė 10,6DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
TCe 155 EDC FAP Benzinas automatinė 8,6DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
TCe 130 EDC FAP Benzinas automatinė 9,65.5/5.6124/128
Dyzelinas
Dyzelinas
Degalai  Pavarų dėžė   Greitėjimas 0–100 km/h (s) Mišrus ciklas NEDC-BT (l/100 km)  Išmetamo CO2 kiekis NEDC-BT (g/km)  
Blue dCi 115 EDC Dyzelinas automatinė 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 Dyzelinas rankinė 11,94.2/4.3111/113
Išsamiau apie variklius
Benzinas
Naujajame Renault Captur siūlomi ekonomiški ir efektyvūs naujos kartos benzininiai varikliai, reikalaujantys mažų eksploatacijos išlaidų.
TCe 100: universalus
Trijų cilindrų 100 AG variklis su naujos kartos turbina, kartu su mechanine pavarų dėže užtikrina malonų vairavimą ir nedideles degalų sąnaudas, todėl Renault Captur yra universalus visureigis.
TCe 130 FAP: ekonomiškas ir dinamiškas
Keturių cilindrų variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu, kartu su mechanine 6 pavarų dėže arba automatine EDC 7 pavarų dėže su dviguba sankaba ir valdikliais prie vairo. Šis maksimaliai universalus komplektas užtikrina dinamišką važiavimą ir mažesnes degalų sąnaudas.
TCe 155 FAP: maksimalus malonumas vairuoti
Naujas keturių cilindrų 155 AG variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu, kurio sukimo momentas 270 Nm, skirtas tiems, kas vairuodami nori patirti išskirtinį malonumą. Automatinę EDC 7 pavarų dėžę su dviguba sankaba galite valdyti prie vairo esančiais valdikliais.
Dyzelinas
Atraskite naujos kartos variklius „Blue dCi“, kurių paskirtis – suderinti malonumą vairuoti ir aplinkos taršos mažinimą.
Blue dCi 115
Šis dyzelinis variklis suderina malonumą ir maksimalų taupumą. Jo sukimo momentas yra 260 Nm. Gali būti su mechanine 6 pavarų dėže arba automatine EDC 7 pavarų dėže su dviguba sankaba ir valdikliais prie vairo.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Similar models
Clio E-Tech Hybrid
Similar models
Kadjar