Captur varikliai

Varikliai ir jų parametrai
Benzinas
Benzinas
Degalai  Pavarų dėžė   Greitėjimas 0–100 km/h (s) Mišrus ciklas NEDC-BT (l/100 km)  Išmetamo CO2 kiekis NEDC-BT (g/km)  
Tce 100 Benzinas rankinė DN (duomenų nėra) DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
Tce 130 FAP Benzinas rankinė 10,6DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
TCe 155 EDC FAP Benzinas automatinė 8,6DN (duomenų nėra)     
DN (duomenų nėra)       
TCe 130 EDC FAP Benzinas automatinė 9,65.5/5.6124/128
Dyzelinas
Dyzelinas
Degalai  Pavarų dėžė   Greitėjimas 0–100 km/h (s) Mišrus ciklas NEDC-BT (l/100 km)  Išmetamo CO2 kiekis NEDC-BT (g/km)  
Blue dCi 115 EDC Dyzelinas automatinė 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 Dyzelinas rankinė 11,94.2/4.3111/113
Išsamiau apie variklius
Benzinas
Naujajame Renault Captur siūlomi ekonomiški ir efektyvūs naujos kartos benzininiai varikliai, reikalaujantys mažų eksploatacijos išlaidų.
TCe 90: universalus
Trijų cilindrų 90 AG naujos kartos variklis su turbina ir mechanine pavarų dėže užtikrina išskirtinį malonumą vairuoti ir mažas degalų sąnaudas. Dėl šio variklio RENAULT CAPTUR vadinamas universaliu visureigiu.
TCe 140: ekonomiškas ir dinamiškas
Keturių cilindrų variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu gali būti naudojamas su mechanine 6 pavarų dėže arba automatine EDC 7 pavarų dėže su dviguba sankaba ir pavarų jungikliais prie vairaračio. Technologija MILD HYBRID 12 V užtikrina dinamišką vairavimą ir nedideles degalų sąnaudas.
TCe 160: maksimalus malonumas vairuoti
Naujas 4 cilindrų 160 AG variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu sukurtas tiems, kas nori patirti kuo didesnį malonumą vairuoti automobilį. Automatinė EDC pavarų dėžė su dviguba sankaba ir 7 pavaromis valdoma jungikliais prie vairaračio.
Dyzelinas
Atraskite naujos kartos variklius „Blue dCi“, kurių paskirtis – suderinti malonumą vairuoti ir aplinkos taršos mažinimą.
Blue dCi 115
Šis dyzelinis variklis suderina malonumą ir maksimalų taupumą. Jo sukimo momentas yra 260 Nm. Gali būti su mechanine 6 pavarų dėže arba automatine EDC 7 pavarų dėže su dviguba sankaba ir valdikliais prie vairo.
susipažinkite iš arčiau
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid