technologijos ir ryšio paslaugos

technologijos ir ryšio paslaugos

Renault Captur
connected driving - Renault Captur E-Tech full hybrid
malonumas vairuoti naudojantis ryšio paslaugomis
10,4 colio centriniame jutikliniame RENAULT CAPTUR ekrane pasieksite multimedijos sistemą openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis*. Patirkite malonumą vairuoti naudodamiesi ryšio paslaugomis: navigacija, balsu valdomu pagalbininku ir daugiau nei 50 programų, pasiekiamų „Google Play“.

* priklauso nuo šalies. Paslaugos „My Renault“, „Google“ žemėlapiai ir „Google Assistant“ pasiekiamos 5 metus nuo automobilio pristatymo.

integruotos „Google“ paslaugos


programų palaikymas

* priklauso nuo šalies. Naudotis iš „Google Play“ atsisiųstomis programomis, reikia duomenų paketo, taip pat telefone reikalingas interneto ryšys. * „Google“, „Google Play“ ir „Google“ žemėlapiai yra „Google LLC“ prekių ženklai.

internetinės RENAULT paslaugos

Naudodamiesi internetinėmis RENAULT paslaugomis niekada neprarasite ryšio su savo automobiliu. Nuotolinis sistemos atnaujinimas (FOTA) ir nuotolinis valdymas per programą „My Renault“ supaprastins kasdienybę.
SISTEMOS ATNAUJINIMAS
FOTA - Renault Captur E-Tech full hybrid
nuolat tobulinamos paslaugos (FOTA)
Sistemos openR LINK atnaujinimas leidžia be serviso pagalbos nuolat naudotis naujausia programinės įrangos, programų ir paslaugų versija, taip pat gauti visus pataisymus.
MY RENAULT
My Renault - Renault Captur E-Tech full hybrid
My Renault
Naudodami programą „My Renault“ išlaikykite ryšį su savo CAPTUR: stebėkite techninės priežiūros darbų vykdymą ir gaukite pranešimus, tiesiogiai bendraukite su specialistais, sužinokite apie automobilio funkcijas iš instrukcijų ir žinynų. „My Renault“ taip pat padės nustatyti, kur jūsų RENAULT CAPTUR yra ir dar daug kitų dalykų.