ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Arkana E-Tech full hybrid

Arkana hibridinis variantas
Dėl novatoriškos hibridinės technologijos E-Tech hybrid automobilis Arkana suteiks išskirtinį malonumą vairuoti ir užtikrins puikų našumą. Įkraunamas hibridinis variklis, perimtas iš automobilių sporto pasaulio, suderina taupumą, dinamiškumą ir aukštą našumo lygį.
peržiūrėkite galeriją

įranga

sužinokite daugiau apie visus erdvaus sportinio visureigio privalumus

* Nulenkus užpakalinę sėdynę

variklis

universalumas ir našumas

Arkana E-Tech full hybrid
Iki 80% kelionių mieste elektriniu režimu
Arkana E-Tech full hybrid – kasdien naudokitės elektra! Važiuokite mieste 100% elektriniu režimu 80% laiko naudodamiesi novatoriška technologija, perimta iš automobilių sporto pasaulio. Tylus ir komfortiškas važiavimas, iki 40%* mažesnės degalų sąnaudos, lyginant su benzininiu varikliu, mažesnis išmetamo CO2 kiekis.
Arkana E-Tech full hybrid
Kasdien – taip paprasta
Nereikia jokių elektros lizdų ar elektros stotelių. Arkana akumuliatorius automatiškai įkraunamas naudojant rekuperacijos energiją, išsiskiriančią automobilį stabdant. Įjunkite režimą B-MODE. Nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo automobilis pradeda stabdyti ir stabdo beveik iki tol, kol sustoja. Taip regeneruojamas maksimalus kiekis elektros energijos.
Arkana E-Tech full hybrid
Tikras malonumas vairuoti
Važiuokite tik elektriniu režimu! Pasimėgaukite momentine variklio reakcija, tyliu ir dinamišku važiavimu bet kokiu maršrutu. Tiek mieste, tiek užmiestyje jums bus naudingas 140 AG variklis, taip pat du elektriniai varikliai ir daugiarežimė pavarų dėžė.
* Važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE ARKANA E-TECH FULL HYBRID
*Nuolaida priklauso nuo pasirinkto automobilio modelio ir varianto. Ji taikoma šiuo metu turimoms transporto priemonėms. Automobilių, kurioms taikoma akcija, kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja, jei sandėlyje dar yra laisvų automobilių. Norėdami išsamios informacijos, kreipkitės į oficialiuosius atstovus. Variantuose už papildomą mokestį gali būti įrengta pasirenkama įranga.
atraskite panašius modelius