finansavimas ir paslaugos

finansavimas ir paslaugos

Renault Captur

sudarykite RENAULT CAPTUR finansavimo sutartį

Naudodamiesi mūsų finansavimo pasiūlymais galite iškart sėsti prie RENAULT CAPTUR vairo: paskola, lizingas, ilgalaikė nuoma. Pirkinį galima įsigyti ir be pradinio įnašo.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
PASKOLA AUTOMOBILIUI
Tapkite RENAULT CAPTUR savininku sumokėdami pradinį įnašą arba be jo, su fiksuotomis mėnesinėmis įmokomis, atitinkančiomis jūsų galimybes.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
LIZINGO SUTARTIS
Sudarykite lizingo sutartį su pradine įmoka arba be jos ir vėliau patys nuspręskite, ar grąžinti RENAULT CAPTUR ar jį pasilikti.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
ILGALAIKĖ NUOMA
Sudarykite RENAULT CAPTUR ilgalaikės nuomos sutartį fiksuotam terminui su pradine įmoka arba be jos.
paslaugos, atitinkančios pirkinio finansavimą

paslaugos

pagalba kelyje ir remontas
Programoje „My Renault“ galite peržiūrėti techninės priežiūros istoriją, sužinoti apie specialius pasiūlymus ir internetu užsisakyti apsilankymą servise. Taip pat matysite savo techninės priežiūros, draudimo ir pagalbos kelyje sutartis. RENAULT priežiūros paslaugų specialistai visada pasiruošę padėti.
Digital Care Service
Jei pasirinksite paslaugų sutartį „Digital Care Service“, mūsų specialistai jums padės rūpintis automobiliu, primins, kada reikia atlikti techninės priežiūros darbus, ir užsakys juos nuotoliniu būdu, taip pat padės išvengti gedimų ir suteiks pagalbą jiems atsiradus. Susipažinkite su specialiaisiais techninės apžiūros ir kitų serviso paslaugų pasiūlymais.
Care service 24/7
Mūsų techninės priežiūros sutartys sukurtos taip, kad pratęstų jūsų RENAULT CAPTUR eksploatavimo laiką ir automobilis veiktų patikimai. Jos apima daugybę privilegijų 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę pas artimiausią oficialųjį atstovą.
IŠMANUSIS SERVISAS
Siekiant užtikrinti nepertraukiamą transporto priemonės veikimą, išmanusis servisas nustatys, ar reikalingas remontas arba komponentų keitimas, ir padės išvengti gedimų ateityje. Susiplanuokite atvykimą į servisą jums patogiu laiku.
REMOTE HEALTH&DIAGNOSIS
Ši nauja paslauga, kuria galima naudotis programoje „My Renault“, leidžia nuotoliniu būdu diagnozuoti atsiradusius gedimus ir laiku suplanuoti techninę priežiūrą. Sutaupykite laiko: detalės bus užsakytos iš anksto ir jums nereikės telefonu konsultuotis su serviso darbuotojais.
BREAKDOWN & ASSISTANCE RENAULT
RENAULT gamintojo garantija apima techninę pagalbą RENAULT ASSISTANCE:
- jūsų automobilį suremontuosime vietoje arba nuvilksime į artimiausias RENAULT dirbtuves;
- užtikrinsime jūsų mobilumą – pateiksime sprendimą, kuris leis tęsti kelionę;
- jei jūsų transporto priemone laikinai nebus galima važiuoti, draudimas padengs apgyvendinimo išlaidas.
AUTOMOBILIO DRAUDIMAS
Suteikite mums galimybę gauti ir tvarkyti jūsų automobilio eksploatacinius duomenis (rida, greitis, akceleracija, stabdymas ir t. t.). Tai mums padės parengti geresnį draudimo pasiūlymą, įskaitant pirmaujančių draudimo bendrovių teikiamas nuolaidas.

„My Renault“: kasdienė pagalba

My Renault - Renault Captur E-Tech full hybrid
programa „My Renault“
Valdykite RENAULT CAPTUR naudodami programą „My Renault“, skirtą išmaniesiems telefonams. Stebėkite ir planuokite techninę priežiūrą, konsultuokitės su specialistais ir naudokitės įvairiomis internetinėmis paslaugomis.