GRAND KANGOO

Grand Kangoo - Renault
daug erdvės 7
keleiviams*
iki 3750 l
bagažinės tūris**
iki 265 km
nuvažiuojamas atstumas***
iki 14
pažangiųjų vairavimo pagalbos sistemų
* 5 vietų variante
** priklauso nuo varianto
*** 100 % elektrinis E-TECH variantas, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos lygio ir vairavimo stiliaus; mišrus ciklas pagal WLTP, 2023 m.

komfortas pagal kiekvieno poreikius

7 vietos
7 atskiros sėdynės, daug erdvės ties keliais antroje ir trečioje eilėse bei „amfiteatro“ išdėstymas – kiekvienas keleivis gali mėgautis optimaliu komfortu.
5 vietos
Penkių vietų konfigūracijoje galite naudotis 840 litrų didesne bagažine. Dėl modulinės konstrukcijos GRAND KANGOO erdvę galima pritaikyti pagal poreikius: galima vežti daugiau keleivių arba gabenti daugiau stambių daiktų.
universalus salonas
Visos RENAULT GRAND KANGOO 7 arba 5 vietų varianto antrosios ar trečiosios eilės sėdynės yra atskiros, stumdomos, sulankstomos, atlošiamos ir išimamos.
iki 3750 litrų talpos bagažo skyrius
Platus sėdynių konfigūracijų pasirinkimas leidžia bagažinės talpą padidinti iki 3750 litrų ir gabenti iki 3,11 metro ilgio krovinius.

salono patogumas ir tvarka

Visame salone įrengta daug dėtuvių, įskaitant priekinių sėdynių atlošo kišenes, taip pat dėtuves grindyse, po kojomis antroje ir trečioje eilėje.

pasirinkite variklį

100 % elektrinis E-TECH
electric powertrain - Grand Kangoo - Renault
100 % elektrinis E-TECH variklis
100 % elektrinis GRAND KANGOO E-TECH turi 45 kWh talpos ličio jonų akumuliatorių, 22 kW galios kintamosios srovės įkrovimo įrangą, suderinamą su 80 kW sparčiuoju įkrovimu nuolatine srove, taip pat 90 kW galios elektrinį variklį, leidžiantį viena įkrova nuvažiuoti 265 km.
benzininis variklis
TCe 130 FAP
Tai 1,3 litro darbinės talpos variklis su turbokompresoriumi ir tiesioginiu įpurškimu, montuojamas su mechanine pavarų dėže arba 7 pakopų pavarų dėže su dviguba sankaba. 240 Nm sukimo momentas užtikrina automobilio dinamiškumą ir universalumą, o degalų sąnaudos lieka saikingos net ir važiuojant septyniese.
dyzelinis variklis
blue dCi 95
1,5 l darbinio tūrio „AdBlue®“ variklis su turbokompresoriumi dėl dar didesnio 260 Nm sukimo momento puikiai suderina paprastumą ir malonumą vairuoti.

programa „Pirmiausia – žmogus“

14 pažangiųjų vairavimo pagalbos sistemų

adas - Grand Kangoo - Renault
active driver assist
Sistema kontroliuoja greitį ir išlaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, neleisdama iškrypti iš eismo juostos vidurio, judant 0–170 km/val. greičiu. Eismui lėtėjant automobilis taip pat sulėtėja, o vėliau vėl važiuoja įprastai, taigi sistema užtikrina dar didesnį komfortą ir patikimumą.

technologijos ir įranga

multimedijos sistema EASY LINK
Pasiekite mėgstamus grojaraščius, programas ir paslaugas 8 colio jutikliniame ekrane su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija (suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“). 100 % elektrinių E-TECH automobilių technologija leis be vargo rasti įkrovimo stoteles ir supaprastinti keliones naudojant navigaciją.

Grand Kangoo - Renault
sužinokite daugiau apie technologiją E-TECH
Kangoo E-Tech
susipažinkite su KANGOO E-TECH 100% electric