KANGOO VAN

Kangoo Van
Novatoriškas komercinis automobilis
Nuolat važinėjate po miestą darbo reikalais? Kangoo Van su funkcija Open Sesame by Renault – tai automobilis, kurio taip ilgai laukėte. Kangoo Van su ištisine metaline pertvara arba atlenkiamomis grotelėmis bus naudingas kasdienių darbų pagalbininkas. Automobilio krovumas siekia 3,3–3,9 m3, todėl į jį nesunkiai tilps reikiamos prekės ir įranga. Dirbdami mieste tikrai įvertinsite funkciją Open Sesame by Renault, nes visą krovinį pasieksite iš automobilio šono.
peržiūrėkite galeriją

įranga

technologijos, skirtos verslui

Open Sesame by Renault Kangoo Van
Open sesame by Renault
Dirbate mieste? Patekti į krovinių skyrių pro galines duris gali būti sudėtinga. KANGOO VAN turi didžiausias rinkoje šonines duris (1,45 m), per kurias lengvai pasieksite krovinį.
Kangoo Van
11 vairavimo pagalbos sistemų
Kai su Kangoo Van važinėsite po miestą ar kur nors toliau, prie jūsų saugumo prisidės stabdymo pagalbos ir eismo juostos palaikymo sistemos. Tai, kas vyksta už jūsų automobilio, matysite stebėdami Rear View Assist kameros fiksuojamą vaizdą, kuris pakeis salono veidrodėlį. Vairuokite saugiai naudodamiesi Kangoo Van vairavimo pagalbos sistemomis.
Kangoo Van EASY LINK
Multimedijos sistema Easy Link
Važiuokite šiuolaikiškai ir nepraraskite individualumo. Prijunkite išmanųjį telefoną ir valdykite internetines paslaugas bei programas 8 colių centriniame multimedijos sistemos Easy Link, kuri suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, ekrane.

sprendimai bet kokiam verslui

įvairūs įrangos variantai, pritaikomi prie individualių poreikių

KROVINIŲ GABENIMAS
Krovinių gabenimas
Esate kurjeris, prekiaujate maistu gatvėje, o gal gabenate greitai gendančius produktus? Sužinokite daugiau apie specialius mūsų sprendimus:
  • Izoterminiai konteineriai, šaldytuvai
  • Maisto furgonas, automobilis renginiams
  • Prekių pristatymas
STATYBA, TECHNINĖ PRIEŽIŪRA
Statybos ir apdailos darbai, techninė priežiūra
Amatininkai, kelininkai, statybos ir apdailos bendrovės, kraštovaizdžio dizaineriai, techninės priežiūros įmonės – turime sprendimą kiekvienam!
  • Automobilis-dirbtuvės
sužinokite daugiau apie naująjį Renault Kangoo Van