Kangoo varikliai

išsamiau apie variklius

Dėl serviso programos, pagrįstos techninėmis apžiūromis kas dvejus metus arba kas 30 000 km*, jūsų KANGOO VAN visada bus nepriekaištingos būklės.
DYZELINIAI
Mūsų naujieji dyzeliniai varikliai, atitinkantys naująjį EURO6 E standartą, sumažins degalų sąnaudas, naudojant režimą ECO.
Blue dCi 95
efektyvus
Šis 1,5 l „AdBlue®“ variklis su turbokompresoriumi ir 6 pavarų mechanine pavarų dėže arba 7 greičių dviejų sankabų automatine pavarų dėže dėl 260 Nm sukimo momento užtikrina ir mažas degalų sąnaudas, ir malonumą vairuoti.
Blue dCi 115
universalus
Šis 1,5 l „AdBlue®“ variklis su turbokompresoriumi ir 6 greičių mechanine pavarų dėže arba 7 greičių automatine pavarų dėže su dviguba sankaba dėl 270 Nm sukimo momento užtikrina dar didesnę galią ir malonumą vairuoti gana nedidelėmis degalų sąnaudomis.
BENZININIAI
Mūsų benzininiai varikliai pasižymi degalų naudojimo efektyvumu, našumu ir mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis.
TCe 100 FAP
taupus
1,3 l darbinio tūrio „turbo“ variklis su 6 pavarų mechanine pavarų dėže ir tiesioginiu įpurškimu užtikrins 200 Nm sukimo momentą ir optimalias vairavimo sąlygas. Sumažinkite degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį naudodami kietųjų dalelių filtrą ir NOx kiekio mažinimo sistemą.
TCe 130 FAP
itin universalus
Su 6 greičių mechanine pavarų dėže ir 7 greičių dviejų sankabų automatine pavarų dėže su dviguba sankaba.
* Žiūrint, kas būna anksčiau

sužinokite daugiau apie naująjį naujasis Kangoo

atraskite panašius modelius