Kangoo varikliai

išsamiau apie variklius

Dėl serviso programos, pagrįstos techninėmis apžiūromis kas dvejus metus arba kas 30 000 km*, jūsų KANGOO VAN visada bus nepriekaištingos būklės.
DYZELINIAI
Mūsų naujieji dyzeliniai varikliai, atitinkantys naująjį EURO6 DFULL standartą, sumažins degalų sąnaudas, naudojant režimą ECO.
Blue dCi 95
taupus
1,5 l darbinio tūrio „turbo AdBlue®“ variklis su 6 pavarų mechanine pavarų dėže užtikrins paprastumą ir malonumą vairuoti, taip pat dar didesnį – 260 Nm sukimo momentą.
Blue dCi 115
universalus
1,5 l darbinio tūrio „turbo AdBlue®“ variklis su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų automatine pavarų dėže užtikrins malonumą vairuoti, 270 Nm sukimo momentą ir mažesnes degalų sąnaudas.
BENZININIAI
Mūsų naujos kartos benzininiai varikliai – tai paprastumo, našumo ir mažų techninės priežiūros išlaidų derinys.
TCe 100 FAP
taupus
1,3 l darbinio tūrio „turbo“ variklis su 6 pavarų mechanine pavarų dėže ir tiesioginiu įpurškimu užtikrins 200 Nm sukimo momentą ir optimalias vairavimo sąlygas. Sumažinkite degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį naudodami kietųjų dalelių filtrą ir NOx kiekio mažinimo sistemą.
TCe 130 FAP
universalus
1,3 l darbinio tūrio „turbo“ variklis su tiesioginiu įpurškimu ir 6 pavarų mechanine pavarų dėže arba 7 pavarų automatine pavarų dėže su dviguba sankaba, kietųjų dalelių filtru ir NOx kiekio mažinimo sistema užtikrins 240 Nm sukimo momentą, taip pat dinamiškumą, universalumą ir mažesnes degalų sąnaudas.
* Žiūrint, kas būna anksčiau

sužinokite daugiau apie naująjį naujasis Kangoo

atraskite panašius modelius