MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC

kelionių mėgėjams
Renault Megane E-Tech electric
galia 160 kW
arba 220 AG
greitėjimas 7,4 sek.
0–100 km/val.
iki 480 km
nuvažiuojamas atstumas (WLTP)

įspūdžių gausa

patrauklus dizainas
Kompaktiškas hečbeko siluetas, krosoverio bruožai, išraiškinga užpakalinė kėbulo dalis ir sportiškas lenktas stogas – ypatingo stiliaus garantija. Aerodinaminės formos kėbulas ne tik įspūdingai atrodo, bet ir žada aistringą vairavimo patirtį. Išskirtinį dizainą dar papildo 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, priekiniai žibintai Full LED ir galiniai LED žibintai su 3D pluošto efektu, taip pat auksinės Warm Titanium spalvos chromuoti elementai.
ergonomiškumas ir erdvumas
Dėl šiuolaikinės platformos CMF-EV 100% electric Megane E-Tech grindys visiškai lygios. Elektromobilyje vietos tikrai daug: 209 milimetrų erdvė gale sėdintiems keleiviams kelių lygyje, 33 litrų talpos dėtuvės ir platesnė salono konstrukcija, taip pat naujas išgrynintos koncepcijos valdymo skydelis „openR“.
vairavimo patirtis
Patogiai įsitaisykite salone, įrengtame pagal naujausias tendencijas, ir mėgaukitės nepamirštamomis kelionėmis. Komfortą užtikrins reguliuojama sėdynė, taip pat patogus net 774 cm2 ploto apverstos L raidės formos „openR“ ekranas.
universalumas ir dėtuvės
Indukcinė įkrovimo įranga po jutikliniu ekranu, 2 USB-C lizdai gale, modulinis centrinis pultas, 33 litrų bendros talpos dėtuvės ir 440 l bagažinė – 100% electric Megane E-Tech užtikrins naujo lygio praktiškumą.

švari technologija

„Google“: vairavimas su ryšiu
Naudodami „Google“ sistemą „openR“ galite sukonfigūruoti 5 paskyras, todėl savo mėgstamas programas ir „Google“ funkcijas visada turėsite po ranka, net neprijungę išmaniojo telefono.
aukštos klasės HARMAN KARDON garsas
Nauja ekskliuzyvi 410 W galios HARMAN KARDON sistema su dviem aukštųjų dažnių garsiakalbiais prietaisų skydelio šonuose, dviem žemųjų dažnių garsiakalbiais priekinių durų skyduose, dviem aukštųjų ir dviem žemųjų dažnių garsiakalbiais užpakalinių durų skyduose ir 1 žemiausių dažnių garsiakalbiu bagažinėje užtikrins įspūdingą muzikinę patirtį visiems keleiviams. Dėl technologijos „Quantum Logic Surround™“ ir penkių akustikos režimų muzika taps išskirtiniu kelionės malonumu.
maksimalus saugumas
26 pagalbinės sistemos, saugumas ir dinamiškas valdymas užtikrins kelionių sklandumą.
Renault Megane E-Tech electric
vairavimo pagalbos sistemos
Dėl 8 intuityvių ir patikimų vairavimo pagalbos sistemų 100% electric Megane E-Tech vairuoti visada malonu.
Renault Megane E-Tech electric
saugos sistemos
Išmaniosios saugos sistemos padės stebėti kelių būklę ir įspės apie nenumatytas aplinkybes.
Renault Megane E-Tech electric
automobilio statymo pagalbos sistemos
Jums nebereikės sukti galvos dėl lygiagretaus automobilio statymo – manevrus supaprastins automobilio statymo pagalbos sistemos.

grynai elektrinis

100 % inovatyvus
Nauja platforma CMF-EV su itin plonu 60 kWh talpos akumuliatoriumi ir 160 kW galios elektriniais varikliais. Optimalus apkrovos paskirstymas, platus tarpuratis, visiškai lygios grindys ir labai žemas masės centras užtikrina didesnį manevringumą ir daugiau erdvės salone.
didelis nuvažiuojamas atstumas
electric Megane E-Tech – lengviausias šio segmento automobilis (1637 kg). Automobilinis kompiuteris automatiškai kontroliuoja akumuliatoriaus ir variklio temperatūrą, todėl energija naudojama optimaliai. Visada galėsite didžiausia galia nuvažiuoti tolimus atstumus.
pažangus aerodinamiškumas
Didelis nuvažiuojamas atstumas pasiektas ir todėl, kad ieškota novatoriškų aerodinamiškumo sprendimų. Automobilio aukštis, padangų plotis, stogo forma, aerodinamiški buferiai, oro paėmimo angos ir ištraukiamos durų rankenos – elementai, padidinantys elektromobilio našumą.
daugiametės patirties vaisius
Nuoseklių Renault tyrimų ir vystymo darbų rezultatas – 100% electric Megane E-Tech , viena įkrova nuvažiuojantis iki 480 km* (su 40 kWh akumuliatoriumi – 300 km), taps jūsų patikimu kelionių draugu.
įkrovimo variantai
įkrovimo variantai
Automobilį galite įkrauti visur: namie, darbe ar kelyje. 100% electric Renault Megane E-Tech standartiškai turi 3 režimo 2 tipo kabelį, kuriuo akumuliatorius gali būti įkrautas iš lizdo WALLBOX arba viešojoje įkrovimo stotelėje. Kiekvieną Megane E-Tech taip pat galima įkrauti naudojant iki 22 kW galios kintamąją srovę arba 85 ar 130 kW galios nuolatinę srovę.
internetinės paslaugos
nuolat palaikykite ryšį su automobiliu
Supaprastinkite kasdienybę naudodamiesi programa My Renault ir išmaniuoju telefonu valdydami automobilį nuotoliniu būdu: stebėkite likusį nuvažiuojamą atstumą, artimiausias įkrovimo stoteles, programuokite įkrovimą, planuokite maršrutus ir t. t.

sužinoti daugiau
Susipažinkite su priedų, specialiai sukurtų jūsų 100%electric Megane E-Tech, asortimentu
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
priedai
nuo transportavimo, pakrovimo iki individualizavimo galimybių


susipažinkite iš arčiau