apsauginiai mechanizmai ir saugumo sistemos

daugiau kaip 30 saugumo mechanizmų

Renault Scenic      

pažangiosios vairavimo pagalbos sistemos

Pažangiosios vairavimo pagalbos sistemos naudoja išmaniąsias technologijas, jutiklius, programinę įrangą, kameras ir kt., siekdamos trijų tikslų:
- saugumas: sistemos analizuoja situaciją kelyje, įspėja vairuotoją apie pavojus ir iškilus grėsmei gali imtis konkrečių veiksmų
- vairavimas: technologijos padeda važiuoti, prisideda prie saugumo ir komforto
- automobilio statymas: automobilio statymo pagalbos sistemos padeda manevruoti ir saugo tiek automobilį, tiek aplinką, kurioje jis juda
vairavimo pagalbos sistemos
automobilio statymo pagalbos sistemos
pagalbinės saugos sistemos

saugumo mechanizmai

Nuo 2010 metų.įmonė RENAULT nuolat kuria naujoves: užsiima šiuolaikinių saugumo sistemų tyrimais ir vystymu laboratorijoje bei bendradarbiauja su priešgaisrinėmis tarnybomis. Tokioms funkcijoms kaip „QRescue“, „Fireman Access“ ar „SD Switch“ gauta daugiau kaip 2000 patentų.
REALISTINĖ APŽVALGA
Realistic design - Renault Scenic E-Tech 100% electric
realistinė eismo apžvalga
SCENIC E-TECH 100% electric veikia sistema „Active Driver Assist“, kuri prietaisų skydelyje rodo sumodeliuotą eismo paveikslą, kuris padeda aiškiau suprasti aplinkos sąlygas.
STABDYMO PO SUSIDŪRIMO SISTEMA
Active emergency braking - Renault Scenic E-Tech 100% electric
stabdymo po susidūrimo sistema
Įvykus avarijai sistema automatiškai aktyvuoja stabdžių sistemą ir taip padeda išvengti tolesnio susidūrimo. Padeda išvengti antro susidūrimo (arba sumažinti jo pasekmes), kuris gal įvyktų, jei automobilius toliau judėtų ir taptų nebevaldomas.
QRESCUE
Qrescue - Renault Scenic E-Tech 100% electric
„QRescue“: QR kodas, taupantis laiką
Standartiškai* šis kodas matomas ant priekinio ir galinio RENAULT SCENIC E-TECH 100% electric stiklo vietoje, sutartoje su ugniagesiais, kad būtų lengviau suteikti pagalbą. QR kodas leidžia pagalbos tarnyboms greitai pasiekti automobilio techninę informaciją – tereikia jį nuskaityti. Tai sutaupo iki 15 minučių brangaus laiko.

* nuo 2022 metų
SAFETY SCORE
Safety score - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Safety Score
Sistema „Safety Score“ skirta padėti vairuotojui. Ji analizuoja važiuojančio automobilio greitį, maršrutą ir saugų atstumą. Kiekvienos kelionės pabaigoje sistema įvertina vairavimą skalėje nuo 0 iki 100. Remdamasi šiais duomenimis sistema gali pateikti vairuotojui asmeninių patarimų, kurie padės pagerinti vairavimo patirtį.

pasyviosios saugos priemonės

Jau 50 metų būdama viena pirmaujančių gamintojų saugumo srityje, RENAULT nuolat diegia naujoves ir tobulina savo modelių pasyviosios saugos priemones, net penkis kartus sumažindama nelaimingų atsitikimų kelyje kiekį. Vykdydami programą „Pirmiausia – žmogus“ kasdien didiname visų eismo dalyvių saugumą. Dėl šios programos SCENIC E-TECH 100% electric saugo jus kiekvieną kelionės akimirką.