TRAFIC SPACECLASS

viliojanti verslo klasė
Trafic SpaceClass
kaina nuo 46 990 €
dizainas Elegantiškas ir dinamiškas
Trafic SpaceClass iš naujo apibrėžia dinamiškumą. Naujo dizaino variklio dangtis ir vertikalios radiatoriaus grotelės pabrėžia naujų priekinių buferių išraiškingumą. Dinamiškumas dera su elegantiškumu dėl C raidės formos žibintų FULL LED ir naujų 17 colių deimantinio šlifavimo ratlankių.
peržiūrėti galeriją
universalumas, erdvumas, komfortas Trafic SpaceClass: VIP kelionės
iš naujo atraskite malonumą keliauti
6 sėdimosios vietos galinėje dalyje, galimybė sėdynes išdėstyti vienas priešais kitas, 220 V lizdai, asmeninės skaitymo lemputės... Trafic SpaceClass – tai naujos kelionių galimybės. Patirkite, kaip patogu sėdėti prie vairo ir kaip dailiai įrengta kabina: nauja chromuota pavarų svirtis, visiškai naujas meteorų pilkos spalvos prietaisų skydelis ir daug kitų dalykų. Komfortas – geriausias kelionių draugas.
patirtis verslo klasės srityje
Trafic SpaceClass variantas Signature užtikrins „Premium“ klasės kelionę. Apsukamas, išimamas ir sulankstomas sėdynes lengva pritaikyti prie savo poreikių, išsaugant erdvę, reikalingą 7 žmonėms, ir nemažinant krovinių skyriaus talpos, kuri gali siekti 1,8 m³. Išskleidžiamas vidurinis stalelis Trafic SpaceClass pavers į patogų biurą ant ratų.
jūsų įgeidžių vykdytojas
Atgaivinkite nuotykių troškimą įsigiję variantą Escapade.

Viens, du – ir automobilio salonas pavirs į tikrą miegamąjį: sulankstykite sėdynes ir kaip reikiant pailsėkite dvigulėje 1,90 m ilgio lovoje, kurią nuo aplinkinių akių slėps tamsinti stiklai.

Keliaukite, kur tik širdis geidžia!

sužinokite daugiau apie Trafic SpaceClass
atraskite panašius modelius