TRAFIC SPACECLASS

viliojanti verslo klasė
Trafic SpaceClass
dizainas Elegantiškas ir dinamiškas
Trafic SpaceClass iš naujo apibrėžia dinamiškumą. Naujo dizaino variklio dangtis ir vertikalios radiatoriaus grotelės pabrėžia naujų priekinių buferių išraiškingumą. Dinamiškumas dera su elegantiškumu dėl C raidės formos žibintų FULL LED ir naujų 17 colių deimantinio šlifavimo ratlankių.
peržiūrėti galeriją
universalumas, erdvumas, komfortas Trafic SpaceClass: VIP kelionės
iš naujo atraskite malonumą keliauti
6 sėdimosios vietos galinėje dalyje, galimybė sėdynes išdėstyti vienas priešais kitas, 220 V lizdai, asmeninės skaitymo lemputės... Trafic SpaceClass – tai naujos kelionių galimybės. Patirkite, kaip patogu sėdėti prie vairo ir kaip dailiai įrengta kabina: nauja chromuota pavarų svirtis, visiškai naujas meteorų pilkos spalvos prietaisų skydelis ir daug kitų dalykų. Komfortas – geriausias kelionių draugas.
patirtis verslo klasės srityje
Trafic SpaceClass variantas Signature užtikrins „Premium“ klasės kelionę. Apsukamas, išimamas ir sulankstomas sėdynes lengva pritaikyti prie savo poreikių, išsaugant erdvę, reikalingą 7 žmonėms, ir nemažinant krovinių skyriaus talpos, kuri gali siekti 1,8 m³. Išskleidžiamas vidurinis stalelis Trafic SpaceClass pavers į patogų biurą ant ratų.
jūsų įgeidžių vykdytojas
Atgaivinkite nuotykių troškimą įsigiję variantą Escapade.

Viens, du – ir automobilio salonas pavirs į tikrą miegamąjį: sulankstykite sėdynes ir kaip reikiant pailsėkite dvigulėje 1,90 m ilgio lovoje, kurią nuo aplinkinių akių slėps tamsinti stiklai.

Keliaukite, kur tik širdis geidžia!

sužinokite daugiau apie Trafic SpaceClass
atraskite panašius modelius